فهرست
توصیه ویژه به بختیار؛ امسال شماره 7 نپوش
توصیه ویژه به بختیار؛ امسال شماره 7 نپوش

توصیه ویژه به بختیار؛ امسال شماره 7 نپوش

آی اسپورت - علی نظری جویباری معاون سابق باشگاه استقلال معتقد است پوشیدن پیراهن شماره 7 استقلال فشار روانی زیادی روی بازیکنان ایجاد می‌کند. به همین دلیل هم هست که توصیه ویژه‌ای برای بختیار رحمانی دارد: «این حرف را از تجربه‌ام گفتم. بختیار رحمانی بازیکن قابلی است و پتانسیل پوشیدن شماره 7 استقلال را دارد. اما با توجه به اینکه این بازیکن برای اولین فصل است که پیراهن استقلال را می‌پوشد ممکن است پوشیدن این پیراهن از لحاظ روانی روی عملکرد او تاثیر بگذارد. پیراهن شماره 7 استقلال بر تن بازیکن بزرگی بوده و مطمئنا هواداران هم انتظار دارند وقتی بازیکنی این پیراهن را می‌پوشد کمتر اشتباه کند. به نظرم رحمانی ابتدا یک فصل در استقلال بازی کند تا کاملا با شرایط تیم آشنا شود و توانایی‌هایش را نشان دهد سپس در فصل آینده شماره 7 را بپوشد.»
 
حرف‌های نظری چندان هم غیر منطقی به نظر نمی‌رسد اما بعید است تغییری در تصمیم بختیار و مربیان و مدیران باشگاه استقلال ایجاد شود.

کد خبر:9402
  ۱  
آی اسپورت
2016-07-19 09:47:40
نظر دهید
۱ نظر
برزو 4&9
سه شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۵:۰۸
هیچکسی ولو با پوشیدن پیراهن هفت افسانه ای جای سلطان رو نمیگیره اما بختیار نباید هواداران رو ناامید کنه. مخصوصا حالا که سلطان خودش مخالفت نکرده دیگه بقیه نباید کاسه ی داغتر از آش بشن.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر