فهرست
اینفوگرافیک: مقایسه دراکسلر و هیگوایین
اینفوگرافیک: مقایسه دراکسلر و هیگوایین

اینفوگرافیک: مقایسه دراکسلر و هیگوایین

آی‌اسپورت – آلگری فصلِ پیش مدام از خریدِ یک "ترکوارتیستا" حرف می‌زد، هافبکِ شماره‌یِ 10. دراکسلر یکی از گزینه‌هایِ اصلیِ او بود، اما سابقه‌یِ مصدومیت و قیمتِ بالایِ شالکه باعث شد تا نهایتا این ترنسفر شکل نگیرد.
 
ونگر هم پیش حتی پیش از پیوستنِ هیگوایین به ناپولی قصدِ خریدِ این مهاجمِ آرژانتینی را داشت و فصلِ پیش هم تلاش کرد او را به امیریتس بیاورد. اما در تابستانِ امسال علاقه‌یِ آرسنال بیشتر به خریدِ دراکسلر است و یوونتوس هم هیگوایین را به عنوانِ خریدِ اصلی‌اش در نظر گرفته است.
 
به گزارشِ اسکای اسپورتس دیروز در گفت و گویی که آندره‌آ آنیلی با اورلیو دی لورنتیس داشتند توافقی برایِ پرداختِ بندِ آزادیِ هیگوایین (94 میلیون یورو) در بازه‌یِ زمانیِ دو ساله انجام شده است. یوونتوس بخشی از مبلغِ خریدِ هیگوایین را هم با دادنِ روبرتو پریرا و یکی از سیمونه زازا یا دانیله روگانی به ناپولی پرداخت خواهد کرد. به نظر می‌رسد بزرگ‌ترین ترنسفرِ چند سالِ اخیرِ سریِ آ قطعی شده باشد.
 
اما داستانِ دراکسلر و آرسنال هنوز به چنین مرحله‌ای نرسیده است. نکته‌یِ مهم از منظرِ آرسنال این است که گویا ونگر با توجه به فرمِ خوبِ اولیویه ژیرو و داشتنِ پدیده‌ای مثلِ الکس ایووبی، دیگر قصدِ خریدِ مهاجمِ مرکزی را ندارد. اما دراکسلر می‌تواند گزینه‌ای مناسب به عنوانِ یک بالِ سرعتی و تکنیکی برایِ آرسنال باشد.
 
در اینفوگرافِ بالا مقایسه‌یِ عملکردِ دراکسلر و هیگوایین در فصلِ پیش را می‌بینید. 
     
آی اسپورت
2016-07-19 10:26:10
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر