فهرست
وکیل طارمی: از شکایت ریزه اسپور استقبال می‌کنیم
وکیل طارمی: از شکایت ریزه اسپور استقبال می‌کنیم

وکیل طارمی: از شکایت ریزه اسپور استقبال می‌کنیم

آی اسپورت - خبر شکایت احتمالی باشگاه ریزه اسپور از مهدی طارمی و پرسپولیس باعث نگرانی هواداران پرسپولیس شده است. سکوت طارمی درباره این خبر هم به شایعات و نگرانی‌های هواداران دامن زده است. اما وکیل طارمی نظر دیگری در این باره دارد. عبدالصمد ابراهیمی می‌گوید:« مهدی از مسائل حقوقی هیچ اطلاع و سر رشته‌ای ندارد و به همین دلیل صحبت نمی کند. هواداران نگران نباشند. انتقال مهدی طارمی به پرسپولیس کاملا قانونی بوده است. نمی دانم ادعای باشگاه ریزه اسپور چیست و حتی نمی دانم اصلا شکایت کرده اند یا نه. با این حال هر کسی که فکر می کند حقش ضایع می شده می تواند شکایت کند. ما هم از خودمان دفاع خواهیم کرد. ما دو اصطلاح در حقوق داریم. فسخ و اقاله. اقاله یعنی توافق. یعنی دو طرف موافق هستند و این معنی اش فسخ نیست. اگر یک طرف این کار را انجام دهد؛ می شود فسخ که ما هم همین کار را کردیم.»
 
ابراهیمی درباره نظر فیفا در پرونده‌های اینچنینی چه بوده است می‌گوید:« هواداران مطمئن باشند که فسخ قرارداد طارمی و انتقالش به پرسپولیس کاملا قانونی بوده است اما طبق قانون فیفا بازیکنانی که فسخ می کنند و به باشگاه دیگری می روند و این انتقال با تخلف همراه بوده باعث می شود بازیکن مورد نظر 4 ماه محروم شود. 

کد خبر:9402
  ۴  
آی اسپورت
2016-07-19 10:36:55
نظر دهید
۴ نظر
-
سه شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۰:۴۴
اولا جیگر خودتی!
ثانیا کار شما اقاله نیست بلکه اماله است!
امیر
سه شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۱:۵۲
ههه ههه تهش و خوشم امود ... کاملا قانونی بود کار ما فقط طبق قاون فیفا تخلف محسوب میشه و ۴ماه محروم میشه :)))))
-
سه شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۱:۵۵
فردا که طارمی محروم شد همین آقا میاد میگه متاسفانه عده ای خلاف منافع ملی اطلاعاتی به فیفا دادند ... یا نفوذ ترکها در فیفا باعث این محرومیت سنگین برای طارمی شد!
خواهید دید که اینقدر هم دنیا کشکی نیست
-
سه شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۳:۰۵
ینی متاسفم برای این آقا.ایشون فقط ایجنت آقای طارمی هستن و وکیل به معنای واقعی کلمه نیستن.آیا واقعا حق فسخ وجود داشته که قرارداد رو فسخ کردن؟واقعا فکر میکنید باشگاههای ترکیه انقدر بی در و پیکر هستن که قرارداد متعقد بشه بعد طرف به راحتی فسخ کنه و ترک کنه باشگاه رو؟حتی اگر وکلای ایشون به قرارداد منعقد شده بین آقای طارمی و باشگاه پرسپولیس که در فروردین ماه متعقد شده استناد کنن آقای طارمی به دلیل داشتن قرارداد با باشگاه پرسپولیس نمیتونسته با ریزه اسپور قرارداد ببنده.پس مرتکب عملی شده که خلاف مقرراته.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر