فهرست
دلجویی استقلالی‌ها از میناوند؛ نباید این اتفاق می‌افتاد
دلجویی استقلالی‌ها از میناوند؛ نباید این اتفاق می‌افتاد

دلجویی استقلالی‌ها از میناوند؛ نباید این اتفاق می‌افتاد

آی اسپورت - در پایان بازی دوستانه استقلال و خونه به خونه تعدادی از هواداران استقلال در اطراف زمین بازی تجمع کردند و علیه مهرداد میناوند مربی تیم خونه به خونه شعارهای ناپسندی دادند. این اتفاق تلخ باعث ناراحتی مسئولان این باشگاه شد و برخی از مدیران و مربیان استقلال درباره آن صحبت کردند.
غلامرضا سعادتی معاونت فرهنگی باشگاه استقلال گفت: «کار زشت، رشت است و هیچ کس آن را نمی پسندد. روز گذشته هم برخی شعارها علیه تیم مربی خونه به خونه سر داده شده که به اشتباه آن را به کانون هواداران باشگاه استقلال منصوب کردند. در حالی که ظاهرا افرادی که بین جمعیت حضور داشتند از اعضای سابق و اخراجی کمیته مشوقین ما بودند که البته هنوز بین هواداران با اقبال مواجه می شوند. قطعا ما این رفتارها را محکوم می کنیم و هر شعاری که سر داده شده موضع ما نبوده است.»
علی چینی دستیار علیرضا منصوریان هم گفت:« میناوند از دوستان قدیمی ماست. خود منصوریان و محمد خرمگاه و من بارها جلوی بی احترامی را گرفتیم. اما باید به میناوند بگویم خود او می داند طبیعت قرمز و آبی همین است. هواداران روی دو تیم تعصب دارند. او اگر خیلی ناراحت شده بابت اتفاقات دیروز من از او معذرت خواهی می کنم.»  
در نهایت منصور پورحیدری هم از میناوند دلجویی کرد:«متاسفانه این اتفاق نباید می افتاد. باید جلوی آن را می گرفتم. از هواداران می خواهیم در بازی دوستانه کمی رعایت کنند. میناوند سال ها برای تیم ملی زحمت کشیده است. بازیکن تیم ملی بوده و وظیفه من به عنوان سرپرست تیم استقلال این است که از او دلجویی کنم.»

کد خبر:9402
  ۵  
آی اسپورت
2016-07-19 12:05:01
نظر دهید
۵ نظر
کوهیار
سه شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۲:۱۳
تبعیض یعنی اینکه
سوشا مکانی به دلیل انتشار عکسی با شلوار باب اسفنجی 6ماه محروم شد
مهدی رحمتی به دنبال انتشار عکسی با رقاصه زن بدون شلوار در ارمنستان نه تنها محروم نشد بلکه خاستار لغو 2 جلسه محرومیت سال گذشته شد
به این میگن عدالت به سبک کمیته اخلاق
-
سه شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۲:۲۱
فرهنگ هواداران باشگاه سوم پایتخت تاسف تاسف
یه پرسپولیسی
سه شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۳:۰۲
از تماشاچی های با فرهنگ! استقلال هیچی بعید نیست...
حقی
سه شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۰۴
حقشه زیاد کری توهین آمیز می کرد
-
سه شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۷:۱۸
دآفرین به پیشکسوت های استقلال
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر