فهرست
ستاره ویژه استقلال: کریمی آبی‌ها در راه علی کریمی شدن
ستاره ویژه استقلال: کریمی آبی‌ها در راه علی کریمی شدن

ستاره ویژه استقلال: کریمی آبی‌ها در راه علی کریمی شدن

آی‌اسپورت- پدیده‌ای بیست‌ویک ساله‎؛ با چهره‌ای مظلوم، بی حاشیه، دوست‌داشتنی و شادی گل‌های کودکانه. فوتبالش را از پدیده ساری شروع کرده بود. تیمی متمول که فرصتی است برای بازیکنان مازندرانی. محسن کریمی هم یک فصل در این تیم حضور داشت تا به بزرگسالان استقلال برسد. محسن نظر قلعه‌نویی را جلب کرده بود. کریمی در هفته بیست‌وسوم لیگ چهاردهم برای نخستین بار طعم حضور در لیگ برتر را چشید. جالب است که اولین بازی عمرش را مقابل تیم علیرضا منصوریان برگزار کرد. او دقیقه 85 بازی با نفت تهران وارد زمین شده بود و تا آخر لیگ 186 دقیقه دیگر هم بازی کرد. 

آغاز هنرنمایی محسن کریمی فصل قبل بود. فصلی که پنج گل به ثمر رساند و خودش را به عنوان یک پدیده معرفی کرد. منصوریان هم با وجود کنار گذاشتن چند بازیکن جوان، اعتقاد ویژه‌ای به کریمی دارد. با وجود حضور آرش افشین، یعقوب کریمی، علی قربانی، جابر انصاری، بهنام برزای این محسن کریمی است که به بازی می‌رود. کریمی همه ستاره‌ها را نیمکت‌نشین کرد و به تنهایی مارادونای استقلال در بازی‌های دوستانه بود. 

کریمی روز قبل در دیدار مقابل خونه به‌خونه هم ستاره میدان بود. سمت چپ استقلال فراتر از حد انتظار فعال کرده بود. کریمی به راحتی از بازیکنان تدافعی حریف عبور می‌کرد. کریمی استقلال، یادآور روزهای جوانی علی کریمی بود. ستاره، تکنیکی، غیرقابل مهار. کدخبر: 9407
  ۹  
آی اسپورت
2016-07-19 13:46:26
نظر دهید

۹ نظر
-
سه شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۳:۴۹
اینو با علی فک مقایسه نکن کسر شان ماست. علیرضا اکبرپور یا احدی رو مثال میزدی
محمد پرسپولیسی
سه شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۳:۵۴
بهترین بازیکن استقلال
علی پرسپولیسی
سه شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۳:۵۸
تورو خدا هرچی به ذهن عجیبتون میرسه رو ننویسید بذاربد تو سایت! میخواید از یکی تعریف کنید بکنید آقا جان اصلا 10 میلیون از مدیر برنامش بگیرید مظرحش کنید زندگی خرج داره ولی خواهشا اسم علی کریمی رو خرج نکنید. تو استقلال مد شده که دوستانی که بی وزن هستن با اوردن اسم بزرگان فوتبال میخوان وزن بگیرن.
-
سه شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۴:۲۸
مامانش میخواست تعریف بنویسه، اینجوری نمی تونست بنویسه!!
اونوقت واسه طارمی، چون وکیلش ادم حرفه ای هست و به کسی باج نمیده، می نویسی مهد کودکی و .... هر چی توهین جلو چشتون میاد ، بار کسی می کنید که فصل پیش بین 300 بلزیکن، با ارزشترین بازیکن لیگ شده
Milad
سه شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۴:۲۹
این تاحالا یه نفرم دریبل نزده چه جوری با جادوگر مقایسه ش می کتید؟!!!!!!
-
سه شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۵:۲۲
مقاله اجاره ای!دلالی نوشتاری تابلو!متاسفم
خیرالهی
سه شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۵:۵۶
تشکر از نویسنده ریز بین ای مطلب
-
سه شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۵۰
امسال بهترین بازیکن لیگ میشه
علی سینز و بانو برانکو
سه شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۵، ۲۳:۱۰
تشبیه خوبی بودن محسن عزیز ما و اسطوره تراکتورسازی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر