فهرست
رکوردشکنی دردسرساز/ حسینی و رابطه‌ای که خراب شد
رکوردشکنی دردسرساز/ حسینی و رابطه‌ای که خراب شد

رکوردشکنی دردسرساز/ حسینی و رابطه‌ای که خراب شد

آی اسپورت - حسین حسینی تا همین چند ماه پیش یکی از بی‌حاشیه‌ترین بازیکنان استقلال به‌حساب می‌آمد اما حالا شرایط حسابی فرق کرده است. دروازه‌بانی که در سن 20‌سالگی از برق‌شیراز به استقلال آمد و چند سالی بدون هیچ حرف‌و‌حدیثی روی نیمکت تیم محبوبش نشست، این روزها بدجورد درگیر مسایل حاشیه‌ای شده است. او پس از پشت‌سر گذاشتن فصلی رویایی در استقلال و ثبت رکوردی تاریخی (بیشترین مدت بسته نگه داشتن دروازه در فوتبال باشگاهی ایران)، از احتمال جدایی‌اش سخن گفته و مدعی شده پس از مشخص شدن لیست نهایی تیم‌ملی در جام‌جهانی، در خصوص ماندن یا رفتنش از جمع آبی‌ها حرف می‌زند.

براساس اخبار رسیده و برخی از شایعات منتشر شده در رسانه‌ها، حسینی دوست ندارد در تیم فصل آینده استقلال نیمکت‌نشین باشد، اتفاقی که در آخرین روزهای فصل و پس از رکوردشکنی رخ داد و شانس این دروازه‌بان برای حضور در روسیه را کاهش داد. شاید همین مساله باعث شده تا شایعه پیغام حسینی به اطرافیان قلعه‌نویی رسانه‌ای شود و سروصدای فراوانی به راه بیندازد. البته این‌طور که گفته می‌شود، نیمکت‌نشینی تنها دلیل حسینی برای جدایی از استقلال نیست. براساس شنیده‌ها، رفتارهای حسینی در ماه‌های اخیر از جمله درگیری با فرشید باقری و واکنش‌هایش در فضای مجازی، باعث شده تا برخی از بازیکنان رابطه خوبی با او نداشته باشند. در همین خصوص یکی از بازیکنان استقلال در جمعی خصوص مدعی شده است: «این ما بودیم که به حسینی برای کلین‌شیت کمک کردیم، حالا برای ما کلاس می‌گذارد!» هرچند تمام این حرف‌و‌حدیث‌ها در حد شایعه بوده و از سوی حسینی و استقلالی‌ها تایید نشده اما در این شرایط باید دید حسینی در روزهای آینده و پس از مشخص شدن لیست نهایی تیم‌ملی، چه تصمیمی برای آینده‌اش می‌گیرد و در جمع آبی‌ها ماندنی می‌شود یا خیر.

۸ ۲  
آی اسپورت
2018-05-20 14:34:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
Vahid
يكشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۴:۵۴
و باز هم مطلبی دیگر واسه شایعه سازی علیه بازیکنایه استقلال:)
لنگیایه عزیز غیر از استقلال تیمایه دیگه هم هستن تو این لیگ‌ها:)
AS
يكشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۵:۳۶
حسینی شخصیت بازی تو تیم ملی رو نداره، حتی شخصیت بازی توی استقلال رو هم نداره. بازیکنی که یابو برش داشته فکر کرده از باشگاه بزرگتره. کل شخصیت حسینی توی اون صحنه ای که توی بازی قبل دربی کارت زرد گرفت خلاصه میشه، ادا بازی و لگد پرونی، که فکر میکنم عکس این مطلب هم مربوط به همون بازی هست. اینم لینک برای طرفداران سینه چاک حسینی. بفرمایید «عقاب» جدید آسیا رو از اون وسط جمع کنید. عین بچه ای که نبردنش شهر بازی جیغ میزنه نوووموووخواااااام!

https://www.aparat.com/v/ILpsB/%D8%B9%D8%B5%D8%A8%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%AA_%D8%B4%D8%AF%DB%8C%D8%AF_%D8%B3%DB%8C%D8%AF%D8%AD%D8%B3%DB%8C%D9%86_%D8%AD%D8%B3%DB%8C%D9%86%DB%8C_%D8%A7%D8%B2_%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA_%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA_%D8%B2%D8%B1%D8%AF
۸
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر