فهرست
تلاش ناموفق پرسپولیس برای بازی در آزادی: هیچکس موافق نیست!
تلاش ناموفق پرسپولیس برای بازی در آزادی: هیچکس موافق نیست!

تلاش ناموفق پرسپولیس برای بازی در آزادی: هیچکس موافق نیست!

آی اسپورت - تلاش پرسپولیسی‌ها برای بازی با سایپا در ورزشگاه آزادی، فعلا بی‌نتیجه بوده است. فصل پیش مجید جلالی، سرمربی سایپا تصمیم گرفت در ورزشگاه آزادی میزبان پرسپولیس باشد. همین موضوع، باعث شده مسئولان پرسپولیس امیدوار باشند باشگاه سایپا و سازمان لیگ، اجازه دهند این فصل هم سرخپوشان در ورزشگاه آزادی روبروی میزبان‌شان قرار بگیرند اما همه آن‌ها، با این درخواست مخالفت کرده‌اند.

حسین فرکی بر خلاف جلالی، علاقه‌ای به میزبانی از پرسپولیس در ورزشگاه آزادی ندارد. درویش مدیرعامل سایپا هم می‌گوید با درخواست پرسپولیس مخالفت کرده‌اند و حاضر نیستند در هیچ ورزشگاهی غیر از دستگردی و تختی با این تیم بازی کنند: «ورزشگاه اول ما پاس قوامین است و ورزشگاه دوم‌مان هم تختی تهران. در ارتباط با بازی پرسپولیس هم سازمان لیگ به ما اعلام کرده تا قبل از اعلام نظر شورای تأمین احتمالا بازی‌مان با پرسپولیس در همان دستگردی برگزار خواهد شد ولی باز هم چیزی قطعی نیست. در غیر اینصورت در تختی بازی می‌کنیم.»

نکته دیگر، مخالفت مسئولان آزادی با برگزاری بازی در این ورزشگاه است. با توجه به اینکه استقلال هفته اول در آزادی میزبان نفت تهران خواهد بود، برگزاری دو بازی پیاپی طی 24 ساعت در این ورزشگاه، می‌تواند در همان روزهای ابتدایی فصل به چمن آسیب برساند. با این مخالفت همه جانبه، پرسپولیسی‌ها احتمالا باید خودشان را برای بازی با سایپا در ورزشگاه تختی آماده کنند.


کد خبر: 9406
  ۵  
آی اسپورت
2016-07-19 15:00:00
نظر دهید

۵ نظر
-
سه شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۵:۰۷
تبانی و پارتی بازی از هفته اول شروع شد ، بابا بذارید یه هفته بگذره
-
سه شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۵:۲۱
کدوم مدیرپرسپولیس این درخواست رو داده… شایعه است
-
سه شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۳۵
حاج حسین پس چی کارس مایرو بده حل میشه
علی سینز و بانو برانکو
سه شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۵، ۲۳:۱۳
از همین هفته های اول شروع کنید چون مثل پارسال آخراش تبانی کنین شاید نشد
-
جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۲۰
واقعا تاسف داره واسه فدراسیون و فوتبالی ک تمام تلاشش اینه ک به هر طریقی عقده های چندین ساله لنگی هارو برای رسیدن ب جام به تحقق برسونه اما خبر نداره ک داش علیمنصور مثل شیر تیم واسه قهرمانی بسته و با هر لابی ک لنگی انجام بده اون کارشو انجام میده و اس اس قهرمان میکنه
درود بر شرافتت علی آقا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر