فهرست
24 ساعت متفاوت میناوند: فحش و تشویق!
24 ساعت متفاوت میناوند: فحش و تشویق!

24 ساعت متفاوت میناوند: فحش و تشویق!

آی اسپورت - کری‌خوانی‌های پیاپی مهرداد میناوند در مصاحبه‌ها، برنامه‌های تلویزیونی و شبکه‌های اجتماعی او را به چهره‌ای منفور بین استقلالی‌ها تبدیل کرده است. میناوند که در کادرفنی خونه به خونه حضور دارد، حتی در این تیم هم دست از کری‌خوانی برنداشته و حضور فعالی در شبکه‌های اجتماعی دارد.

دیروز در بازی دوستانه استقلال و خونه به خونه، طرفداران استقلال حسابی از خجالت میناوند درآمدند. آن‌ها در تمام طول بازی، بیشتر از همه علیه او شعار دادند و بعد از مسابقه هم منتظر میناوند ماندند تا از رختکن بیرون بیاید. همین مسائل، باعث یک مصاحبه جنجالی دیگر از میناوند علیه استقلالی‌ها شد.

24 ساعت بعد از روز سخت میناوند، تیم او امروز روبروی پرسپولیس قرار گرفت و او حال و روز کاملا متفاوتی را تجربه می‌کند. پرسپولیسی‌ها شدیدا میناوند را تشویق می‌کنند و از او می‌خواهند بیشتر از قبل برای استقلال کری بخواند! کادرفنی و بازیکنان پرسپولیس هم برخورد گرم و صمیمی با بازیکن سابق این تیم داشتند.


کد خبر: 9403
  ۲  
آی اسپورت
2016-07-19 18:39:10
نظر دهید
۲ نظر
حامد امینی
سه شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۹:۱۸
مهرداد میناوند طی این سالها همیشه نشون داده چه در دوران بازیکنی چه بعد از اون یک فرد بی اخلاقه. عکس فحاشی ها این آقا به باشگاه استقلال و هواداران استقلال هنوز که هنوزه دست به دست بین استقلالی ها توی فضای مجازی میچرخه. جای تاسف داره که چنین آدم هایی توی بدنه فوتبال ما هستن
-
سه شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۹:۴۹
برو بابا الکلت رو مصرف کن برادر !!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر