فهرست
اختصاصی/ نظر مهدی رحمتی درباره استقلال فصل قبل
اختصاصی/ نظر مهدی رحمتی درباره استقلال فصل قبل

اختصاصی/ نظر مهدی رحمتی درباره استقلال فصل قبل

آی اسپورت- مهدی رحمتی هنوز هم معتقد است استقلال لیگ پانزدهم با پرویز مظلومی، نتیجه خوبی گرفت و درست طبق پیش بینی های بازیکنان و کادر فنی اش پیش رفت.
او درباره استقلال فصل قبل که بیش از 20 هفته را در صدر جدول سپری کرد اما درنهایت قهرمان نشد، می گوید:«پارسال هم سرمربی تیم و هم خود من بارها گفتیم که تیم جوان است و به زمان نیاز دارد. گفتیم نباید از این تیم انتظار زیادی داشته باشید. همان موقع هم خیلی ها گفتند این تیم حتی مقام پنجم، ششمی فصول گذشته را تکرار نمی کند اما من و سرمربی تیم با تجربه ای که داشتیم و شناختی که از تیم مان به دست آورده بودیم گفتیم این تیم سهمیه می گیرد. بازهم خیلی ها گفتند که قول الکی می دهید و می خواهید هواداران را سرگرم کنید اما دیدید که حرف ما درست از آب درآمد و استقلال سهمیه آسیا را گرفت. خدا را شکر می کنم که قولی که در ابتدای فصل داده بودم عملی شد و توانستیم مجوز حضور در آسیا را بگیریم».
دروازه بان استقلال درباره قهرمان نشدن در جام حذفی هم حرف می زند:«یادم می آید در همان ابتدای فصل کسی حتی برای استقلال شانس قهرمانی در جام حذفی را هم قایل نبود. با این حال ما با شایستگی و حذف تیمهایی مثل تراکتورسازی و نفت به فینال جام حذفی رسیدیم و در فینال هم در شرایطی باختیم که همه چیز 50 - 50 و مساوی بود. ما در فینال سه مهره اصلی تیم یعنی سجاد شهباززاده، خسرو حیدری و روزبه چشمی را نداشتیم. اگر این بازیکنان کلیدی را 30 درصد تیم بدانید معلوم می شود که استقلال در چه شرایطی با ذوب آهن بازی کرد. با این حال ما 120 دقیقه با تیم خوب و قدرتمند ذوب آهن پایاپای بازی کردیم و درنهایت همه چیز به پنالتی کشید.»
و او دوباره از هواداران عذرخواهی می کند که نتوانست مثل بازی با نفت برابر ذوب آهن در بازی فینال پنالتی ها را بگیرد و تیمش را برنده کند:«برخلاف انتظار خودم، اهالی فوتبال و استقلالی ها که انتظارشان از من همیشه روی چشمم جای دارد نتوانستم پنالتی بگیرم و شرمنده شدم. شاید آن شب، شب من نبود.»
 
  ۲  
آی اسپورت
2016-07-19 18:41:31
نظر دهید

۲ نظر
ehsan
سه شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۵، ۲۰:۲۱
فصل پیش قربانی عشق جناب عالی به بازوبند شدیم ، صادقی نکونام و تیموریان رو تو راه ندادی به تیم ، اگه این 3 تا بودن حتما دبل می کردیم قهرمان میشدیم ، حتی تمدید کردنت هم سرطان بود حالا به لطف تو باید 10-15 سال درخشش یه دروازه بان استقلالی رو تو دروازه پرسپولیس ببینیم ...مثل زمان عابدزاده
-
سه شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۵، ۲۲:۱۴
جالبه میگه "ما" میگفتیم سهمیه میگیریم "ما" میگفتیم این تیم زمان میخواد.اخه تو چیگاره ای که میگی ما!!!تو بازیکنی مثل همه.اینا حرفای مربی یا نهایت کمکاشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر