فهرست
احتمال رفتن پدرو از بارسا به مقصد منچستر
احتمال رفتن پدرو از بارسا به مقصد منچستر

احتمال رفتن پدرو از بارسا به مقصد منچستر

آی اسپورت - در اوایل آوریل امسال شایعاتی مبنی بر تمایل باشگاه منچستر یونایتد به جذب پدرو ستاره ی تیم بارسلونا شنیده می شد.

البته این بار اول نبود که رسانه های بارسلونا از احتمال رفتن پدرو می نوشتند. اولین بار این شایعه زمانی قوت گرفت که در بازی بارسا با بیلبائو در حالی که این تیم 0-1 عقب بود و مسی با وجود مصدومیت در برابر این تیم بازی می کرد مربی تا دقیقه ی 85 به پدرو اجازه ی حضور در زمین را نداد.

حالا روزنامه های کاتالونیا از احتمال رفتن پدرو از بارسا می گویند. او که قراردادش با بارسلونا در ژوئن 2016 به پایان می رسد اعتقاد دارد باشگاه با او بدرفتاری کرده و می خواهد بارسلونا را ترک کند. طبق گفته ی نشریه ی انگلیسی میرور منچستر یونایتد یکی از مشتریان اصلی پدرو در فصل نقل و انتقالات زمستانی بوده است.

پدرو که در فصل اخیر دقایق کمی به میدان رفته توانسته رکورد گلزنی خوبی را با 8 گل از خود به جا بگذارد. او یکی از بهترین بازیکنان بارسا در فصل گذشته بوده و رسانه های کاتالونیا از اینکه نیمار به جای بازی با رئال را آغاز کرده به شدت ناراحت بودند.

البته این احتمال وجود دارد با وجود بحران جدید در باشگاه بارسلونا ومحکومیت این باشگاه از نقل وانتقالات به مدت 14 ماه این باشگاه اجازه ندهد بازیکنانش به راحتی این تیم را ترک کنند.

     
آی اسپورت
2014-04-15 10:34:28
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر