فهرست

دسته گل جدید فوتبالیستها: حضور در رستوران منشوری

آی اسپورت -  رستورانی در منطقه فرحزاد تهران پاتوق زنان خیابانی و بدکاره شده بود و بچه پولدارها با ماشین های آخرین مدل با مراجعه به این رستوران و گشتی در محوطه آن روسپی های چند میلیونی را انتخاب می کردند و با خود می بردند. این رستوران مورد دار با حکم قضایی تعطیل و مجوزش باطل شد اما از آن جایی که به محل رفت و آمد زنان بدکاره تبدیل شده بود، گویا ماموران پرونده اش را به راحتی نبستند و شروع به بازجویی از مدیران و کارکنان این رستوران کردند.
 حالا یک منبع موثق می گوید؛ در اعترافات کارکنان این رستوران که مدیران آن را هم مجاب به افشای حقیقت کرد، به نام سه ستاره فوتبال هم اشاره شده که به این محل رفت و آمد داشتند و حتی با برخی زنان بدکاره هم در ارتباط بودند. این فوتبالیست ها در ساعاتی از روز که محوطه رستوران خلوت بود، به این محیط مراجعه می کردند و یکی از آنها حتی متهم است به کمک به اسکان برخی روسپی های این پاتوق!
 گویا پرونده همچنان باز است و به همین دلیل نمی توان اطلاعات دقیقی از تخلفات این فوتبالیست ها که نام شان در پرونده پاتوق زنان بدکاره قیمت بالا! آمده است، ارائه کرد. منتظر اطلاعات تکمیلی باشید. برابر با شنیده های ما، اگر جرم این بازیکنان اثبات شود، شانس ادامه حضورشان در فوتبال را از دست می دهند.


منبع: رادنیوز
  ۴  
آی اسپورت
2016-07-20 05:32:08
نظر دهید
۴ نظر
-
چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۵، ۰۷:۱۰
شرط میبندم همشون لنگی هستن
عجب جایی
چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۵، ۱۱:۴۰
چشم استادعلیپور ریس کمیته دیانت و اخلاق روشن عصرها میان میبرن شبها برش میگردوننن عجب چرخ فلکی ساختنبعدش استاد علیپور به ادینهو میگه باساقدس بیا بیرون به کرار میگه موها چتری بزن
-
چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۵، ۱۲:۲۶
اینجاست که شاعر میگه توبمن دسته گل دادی رفتن بهشت بهسون دسته گل دادن
برزو 4&9
چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۵، ۱۴:۴۶
هر سه تاشون لنگی اند شک هم نکنید. لنگی ها همیشه کثافت کار بوده و هستند و خواهندبود یه نمونه اش چوسا. یه نمونه اش هم شیث
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر