فهرست
پریمیوف: آماده رقابت با طارمی هستم/ داستان عدد ۶ را فهمیده‌ام!
پریمیوف: آماده رقابت با طارمی هستم/ داستان عدد ۶ را فهمیده‌ام!

پریمیوف: آماده رقابت با طارمی هستم/ داستان عدد ۶ را فهمیده‌ام!

ولادیمیر پریمیوف گلزن اوکراینی جدید سرخ‌ها پس از ثبت قرارداد با پرسپولیس در هیئت فوتبال استان تهران گفت: پرسپولیس تیم خوب و بزرگی است و چنین تیم‌هایی سعی می‌کنند در همه مسابقات برنده باشند و ما هم چنین تفکری داریم.

بازی با خونه به خونه: در بازی روز گذشته با خونه به خونه این حس را کردیم که ما واقعا یک تیم پرطرفداری هستیم و باید تلاش کنیم که با کمک تماشاگرانمان در بالاترین جایگاه قرار بگیریم. این بازی به ما کمک کرد تا در شرایط سخت قرار بگیریم اما قطعا می‌توانیم برای بازی‌های آینده شرایط بهتری داشته باشیم.

برانکو ایوانکوویچ: او یک مربی است که کارش را وارد است و نیازی به تعریف من ندارد چرا که نتایج خوب او با پرسپولیس و تیم‌های قبلی موفقیت این مربی را نشان می‌دهد.

 تمجید از تماشاگران پرسپولیس: فکر می‌کنم هر فوتبالیستی دوست دارد که در یک تیم پرطرفدار بازی کند و بازی کردن در چنین تیم‌هایی واقعا خوشحال‌کننده است.

رقابت با مهدی طارمی: تلاش می‌کنم در ترکیب اصلی باشم و همیشه دوست داشتم با بهترین نفرات رقابت کنم و این رقابت به نفع پرسپولیس است.

چرا هر جا می‌رود عدد 6 را نشان می‌دهد؟ ما داستان این عدد را فهمیده‌ایم و سعی می‌کنیم با نشان دادن این عدد هواداران را خوشحال کنیم و می‌دانیم که دربی برای فوتبالیست‌های ایرانی با اهمیت است.
     
آی اسپورت
2016-07-20 12:54:05
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر