فهرست
شوک بزرگ در اردوی خونه به خونه؛ علی کریمی جدا شد
شوک بزرگ در اردوی خونه به خونه؛ علی کریمی جدا شد

شوک بزرگ در اردوی خونه به خونه؛ علی کریمی جدا شد

آی اسپورت- تیم خونه به خونه بابل که از سال گذشته با خرید امتیاز پا به مسابقات لیگ دسته اول گذاشت، این روزها پر سروصداترین تیم این لیگ پرحاشیه هم است. این تیم بعد از اخراج اکبر میثاقیان در فصل قبل، زمام امور را در حمید درخشان و علی کریمی سپرد تا علاوه بر مانور تبلیغاتی، بتواند از حضور این دو راهی هم برای لیگ برتری شدن پیدا کرد. اما در پایان فصل  خونه به خونه لیگ برتری نداشت تا درخشان بعد از نتایج ضعیفی که کسب کرد از این تیم جدا شود. اما این جدایی فقط مختص درخشان بود و علی کریمی به همراه مهرداد میناوند همچنان همکاری با میلیاردرهای لیگ یکی را ادامه دادند.

با تصمیم مسئولان باشگاه، علیرضا مرزبان که به عنوان بهترین مربی لیگ یک شناخته شد به این تیم آمد و بعد از این حضور، خریدهای پرسروصدای بابلی‌ها هم آغاز شد. خونه به خونه تاکنون اکثر خریدهای خود را از میان لیگ برتری‌ها انتخاب کرده و از لحاظ تجربه‌ی بازیکنان این تیم هم اکنون در شرایط بسیار خوبی به سر می‌برد. نکته‌ی مهم بعد از حضور مرزبان، شرایط همکاری با علی کریمی بود. علی کریمی علاوه بر سمت مشاور مدیرعامل، مدیریت فنی تیم را هم برعهده دارد. اتفاقی که چندان به مذاق مرزبان خوش نمی‌آید. مرزبان در اولین مصاحبه‌های خود اعلام کرده‌بود کریمی مسئول تهیه پیراهن تیم است! او در جدیدترین صحبت‌هایش هم اعلام کرد در امور فنی فقط با دستیارانش کار می‌کند و با هیچ‌کس، حتی با امیر حاج رضایی که اخیرا به این تیم پیوسته هم مشورت نمی‌کند.

همین صحبت‌ها باعث شده تا علی کریمی هم دلخوری زیادی از تیم پیدا کند و در آخرین موضع خود، تصمیم به جدایی از تیم بگیرد. البته هنوز این اتفاق قطعی نشده و با توجه به سابقه خوب برادران حسن‌زاده در مورد راضی‌کردن طرف‌های مقابل، احتمال دارد همکاری کریمی با بابلی‌ها همچنان ادامه‌دار باشد. درصورتی که کریمی از این تیم جدا شود، احتمال جدایی مهرداد میناوند که تمرین‌دهنده تیم است نیز بالاست؛ چراکه میناوند هم با حضور کریمی به این تیم وارد شده و آخرین صحبت مرزبان در مورد مشاوره نگرفتن از افراد متفرقه، علاوه بر کنایه به کریمی و حاج رضایی، متوجه مهرداد میناوند نیز است.

کد خبر: 9412
  ۴  
آی اسپورت
2016-07-20 13:41:38
نظر دهید

۴ نظر
گتاب سیتی
چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۵، ۱۳:۵۰
آخه علی کریمی تو هر تیمی رفته حاشیه درست میکنه و اون میناوند چی از فوتبال میفهمه پارسال همش این باعث شد بالا نرفت/البته نقش میثاقیان و ماجدی هم کم نبود
-
چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۵، ۱۴:۰۲
کریمی آخه چه مدرکی و چه سوادی تو مربی گری داره که بخواد تو مسائل فنی مشاوره بده؟!!!
همون تهیه لباس تیم شغل خوب و برازنده ای هست براش
ایول به مرزبان
الغرافه ۵-۱ اقلیت بطری پرت کن
چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۵، ۱۴:۲۹
والا اینو بانو میناوند اصلا سواد فوتبالی دارن که بخوان تو یه تیم فعالیت کنن؟؟؟ اینا رفتن بابل تفریح یه چند روز دیگه بانو میناوند هم‌ پرت میکنن بیرون
-
پنجشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵، ۰۹:۵۶
میناوند تمرین میداده!!! من فکر میکردم فقط کون بلده بده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر