فهرست
حسرت روز: شروع صد هزار تایی!
حسرت روز: شروع صد هزار تایی!

حسرت روز: شروع صد هزار تایی!

آی اسپورت - ورزشگاه شهید کاظمی چند ماه پس از انتقال به پرسپولیس، دیروز با یک غافلگیری بزرگ روبرو شد. 10 هزار تماشاگر پرسپولیسی به این ورزشگاه نسبتا ناشناخته رفتند تا بازی دوستانه تیم‌شان با خونه به خونه بابل را تماشا کنند. پرسپولیس در این بازی، نتیجه زیاد خوبی نگرفت اما استقبال فوق العاده تماشاگران، باعث شد آن‌ها پس از بازی تیتر یک رسانه‌های مختلف شوند. رکورد بیش از 10 هزار نفر در ورزشگاهی که تا به حال نیمی از این جمعیت را هم ندیده بود.

هیجان پرسپولیسی‌ها برای دیدن تیم جدید برانکو و استقبال خوب استقلالی‌ها از تمرینات تیم منصوریان، باعث شده امسال امیدواری برای استقبال خوب تماشاگران از لیگ برتر افزایش پیدا کند. با این وجود، رویای شروع صدهزار نفری لیگ برتر از همین حالا به باد رفته است. پرسپولیس هفته اول باید در ورزشگاه 15 هزار نفری تختی مهمان سایپا باشد و درخواست آن‌ها از میزبان برای انتقال بازی به آزادی هم توسط حریف رد شد. استقلال هم هفته اول، باید مقابل سکوهای کاملا خالی آزادی روبروی نفت قرار بگیرد و تماشاگرانش محروم هستند.

انتظار برای تماشای آزادی 100 هزار نفری، حداقل تا هفته دوم و بازی پرسپولیس و فولاد عقب میفتد. البته به شرطی که هفته اول برای سرخپوشان خوب جلو برود و پروژه صندلی گذاری طبقه دوم، بخشی از ورزشگاه را مسدود نکند.کد خبر: 9406
  ۴  
آی اسپورت
2016-07-20 14:21:32
نظر دهید

۴ نظر
امیر تبریز اوغلی ضد نگ و کیسه
چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۵، ۱۸:۲۸
ظرفیت ازادی 450هزار نفر شد . کم دروغ بگین یدگه
-
چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۵، ۲۰:۴۶
خخخخخخ کدوم صد هزار نفر؟؟؟؟ استادیوم آزادی که 75 هزار نفر ظرفیت داره الانم با صندلی گذاری ظرفیتش زیر 70 هزار نفره چجوری میشه شروعی صد هزار نفری داشت؟؟؟
علیرضا
چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۵، ۲۱:۵۴
نمیدونم چرا یه عده تا این اندازه خودشونو پاره میکنن ظرفیت استادیوم آزادی 100 هزار نفر نیست! آقا درستع ظرفیت استادیوم بعد از صندلی گذاری طبقه دوم فقط یکم از 80 هزار نفر میره بالاتر اما چون قبلنا که صندلی نبود 100 هزار تفر جا میشدن عنوان ورزشگاه 100 هزار نفری مصطلح شد. حالا این بچه ها خیلی زور به ماتحتشون میاد نمیدونم چرا!! جالبه ظرفیت ورزشگاهو تا 60 هزار نفر میارن پایین اما یادگار تبریز بالای 200 هزارنفر هوادار پرشور تو خودش جا میده!!
کیسه کش و لنگی متوهم
پنجشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵، ۱۱:۳۰
کم دروغ ببافین آزادی 75 هزار نفر ظرفیت نهاییشه اونم اگه همه صندلیها پر بشه حالا این 100 هزار نفرو از کجاتون در میارین ؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر