فهرست
بررسی مدافعان استقلال: شروع با مگویان-کنعانی، ادامه با رابسون
بررسی مدافعان استقلال: شروع با مگویان-کنعانی، ادامه با رابسون

بررسی مدافعان استقلال: شروع با مگویان-کنعانی، ادامه با رابسون

آی‌اسپورت- بعد از خروج حنیف عمران‌زاده از لیست و مهیا نشدن شرایط بازگشت پژمان منتظری، منصوریان دفاعی برزیلی خرید. استقلال رابسون را به تیمش اضافه کرد. مدافعی نه چندان بلندقامت و قلدر که مدل بازی‌اش شبیه به منتظری است. او زمانی که توپ زیر پایش است کاربرد بیشتری دارد نسبت به وقتی که مهاجم رو در رویش قرار دارد. حالا منصوریان باید از بین رابسون، مگویان، کنعانی‌زادگان یک کدام را در کنار حاج‌محمدی نیمکت‌نشین کند.

در این سال‌ها تجربه نشان داده که هیچ وقت دو مدافع خارجی در کنار هم زوج خوبی تشکیل نمی‌دهند. به همین دلیل احتمالا مدافع فیکس استقلال کنعانی‌زادگان است. ولی از بین مگویان و رابسون کدام به بازی می‌رود؟

رابسون در بازی دوستانه نشان داده که مشکل شدیدی در برقراری ارتباط دارد. او نه حرف مدافع کناری و دروازه‌بان را متوجه می‌شود و نه می‌تواند منظورش را به آن‌ها برساند. در صورت عدم ارتباط کلامی هم دفاع وسط استقلال مشکل شدیدی پیدا می‌کند. در بازی با خونه‌به‌خونه هم رابسون بارهای بار رگ‌های گردنش برجسته شد و حرص زیادی بابت عدم هماهنگی‌اش می‌خورد. او از دفاع‌های کناری‌اش خواسته‌هایی داشت که نمی‌توانست به آن‌ها بگوید. سرانجام در صحبت با مهدی رحمتی، گوشه‌ای از صحبت های رابسون به کنعانی‌زادگان و نورافکن انتقال پیدا کرد.

با این شرایط به نظر می‌رسد که رابسون هفته‌های ابتدای لیگ را به دلیل عدم هماهنگی از دست بدهد. او بعد از رفع مشکل زبان، می‌تواند تا آخر جانشین مگویان باشد.کدخبر: 9407
  ۲  
آی اسپورت
2016-07-20 16:17:27
نظر دهید

۲ نظر
کنعانی کمپانی
چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۳۶
آقا اسم کنعانی کمپانی رو نیار که لنگیا پماد لازم میشن تو این گرما
علی کچـــل
چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۵۵
زوج استقلال در خط دفاع جی پی اس خواهد بود و بشکه ...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر