فهرست
درگیری شدید در تمرینات سوانسی سیتی
درگیری شدید در تمرینات سوانسی سیتی

درگیری شدید در تمرینات سوانسی سیتی

آی اسپورت - به گزارش دیلی میل تمرینات باشگه سوانسی پیش از بازی با چلسی به درگیری کشیده است. بر اساس گزارشات این درگیری عجیب در حدی بزرگ و فراگیر بوده است که شش نفر از بازیکنان سوانسی در آن دخیل بوده اند.  گفته می شود هو ینکینس رئیس باشگاه پس از دیدن درگیری شدید بین بازیکنانش زمین تمرین تیم را ترک کرده است.

البته تا کنون مسئولان باشگاه تصمیمی در قبال این بازیکنان اتخاذ نکرده اند. گفته می شود دلیل اصلی این درگیری فشار بیش از اندازه ای بوده است که گری مانک سرمربی سوانسی به بازیکنان بر سر تمرینات وارد می کند. منطقی به نظر می رسد که بازیکنان باید پس از تکل ها و درگیری های جزئی توسط هم تیمی ها و مربی از هم جدا شوند.

گفته می شود این دعوا به خاطر مسائل اعتقادی در زمین رخ داده است. مانک که سرمربی گری سوانسی سیتی را پس از استعفای لادروپ بر عهده گرفته است قصد دارد با متحد کردن بازیکنان تیمش سوانسی را از منطقه ی سقوط دور کند. اما این درگیری عجیب رختکن این تیم را تقریبا دو تکه کرده است.

ظاهرا این اولین بار نیست که چنین درگیری در این تیم رخ می دهد و منابع آگاه پیش تر از درگیری در رختکن سوانسی در ماه ژانویه خبر داده بودند.

 

     
آی اسپورت
2014-04-15 11:30:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر