فهرست
عکس ویژه: ویسی در پیراهن پرسپولیس
عکس ویژه: ویسی در پیراهن پرسپولیس

عکس ویژه: ویسی در پیراهن پرسپولیس

آی اسپورت -  سرمربی کنونی سپاهان اصفهان روزگاری در تمرینات پرسپولیس شرکت کرده و حتی پیراهن شماره هفت علی پروین را پوشیده بود.
عبدالله ویسی در سال هفتاد و هفت برای پرسپولیسی شدن راهی تهران شد و یک ماه هم با سرخپوشان تمرین کرد. در آن روزها ایوان مت گوویچ مربی پرسپولیس بود اما اندکی بعد از حضور ویسی، علی پروین به این تیم بازگشت. پروین ترجیح می داد باتجربه های ملی پوش را به تیم اضافه کند. به این ترتیب بخت با ویسی یار نبود تا او به سپاهان برگردد.


کد خبر: 9403
  ۶  
آی اسپورت
2016-07-20 18:11:42
نظر دهید

۶ نظر
علی سینز و بانو برانکو
چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۵، ۱۸:۴۹
ولی دلش آبیه
پویا
چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۵، ۲۰:۴۹
اتفاقا ویسی برای پرسپولیس بازی کرده توی همون سالی که پرسپولیس توی فینال حذفی استقلال رو برد
علیرضا
پنجشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵، ۰۰:۳۷
آقا اطلاعات غلط ندید به مردم.این عکس مربوط به سال 1378 و قبل از شروع لیگ هستش.قرار بود پرسپولیس جهت اردوی خارجی بره اردوی هامبورگ آلمان.از قضا ویسی بازیکن تیم سپاهان هم مورد توجه یه تیم آلمانی قرار گرفته بود.از اونجا که سپاهان اردوی خارجی نداشته بواسطه رابطه خوب دکتر احمدرضا نیک کار اصفهانی رئیس هیئت مدیره وقت سپاهان و مهندس عابدینی مدیرعامل وقت پرسپولیس،عبدالله ویسی به تهران میاد تا در معیت پرسپولیس به آلمان بره.ویسی 2هفته هم با پرسپولیس تمرین می کنه ولی سفر آلمان پرسپولیسی ها کنسل میشه و ویسی برمی گرده سپاهان.کل داستان این بود و لطفا" اطلاعات درست به مخاطب بدید
-
پنجشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵، ۰۴:۰۴
آقا پویا سالی که پرسپولیس تو فینال حذفی استقلال رو برد ویسی تو فولاد اهواز بود.فصل 78-77
امین
پنجشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵، ۰۷:۰۷
تا جایی که من یادم میاد پرسپولیس به شدت به دنبال بستن قرارداد با ویسی بود ولی سپاهان رضایتنامه نداد و ایشون به سپاهان برگشت.
برزو
پنجشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵، ۱۲:۱۰
پس در اصل یه لنگی قهرمان لیگ شده و این چیزی از ارزش های یه لنگی کم نمیکنه. لنگ همیشه پرچمش بالاست!خخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر