فهرست
تاریخچه نیمکت تیمهای لیگ شانزدهم/ مثلا ثبات!
تاریخچه نیمکت تیمهای لیگ شانزدهم/ مثلا ثبات!

تاریخچه نیمکت تیمهای لیگ شانزدهم/ مثلا ثبات!

آی اسپورت- ثبات، حلقه گمشده و مفقوده فوتبال ایران است. و در این چرخه معیوب، اینکه استقلال خوزستان 3 فصل یا یک مربی کار کند و پدیده هم دست به تغییر نیمکتش نزند، اتفاق عجیبی است.

مشهد/ 3 مربی در 2 دوره
تنها یک فصل از حضورشان در لیگ برتر می گذرد ولی در همین 30 بازی انجام داده هم 3 سرمربی مختلف روی نیمکت شان نشسته است. لیگ برتر را با رسول خطیبی استارت زدند. او بعد از یک برد و 3 باخت رفت و جایش را به سعید رمضانی داد. داماد خانواده حجازی 3 هفته سرمربی بود و با یک برد و 2 باخت خداحافظی کرد. سپس نوبت به فرهاد کاظمی رسید. او با 5 برد و 12 باخت در 23 بازی موفق شد این تیم را در لیگ برتر نگه دارد و خودش روی نیمکت برای لیگ شانزدهم باقی بماند.

پدیده/ 2 مربی در 3 دوره
از ابتدای لیگ چهاردهم به بالاترین سطح فوتبال ایران رسیدند. مربی شان در این فصل علیرضا مرزبان بود که 6 بار برد و 9 بار باخت. در لیگ بعدی، رضا مهاجری روی نیمکت شان نشست که همچنان عهده دار این سمت است. مهاجری در 30 بازی 9 برد کسب کرد و در 12 بازی باخت.

استقلال خوزستان/ 2 مربی در 4 دوره
با هدایت مجید باقری نیا به لیگ برتر رسیدند ولی روی نیمکت شان در تمام 3 فصل حضور در بالاترین سطح فوتبال ایران کسی جز عبدالله ویسی ننشست. او در این 96 بازی، 28 بار برد و 28 بار هم شکست خورد. دومین سرمربی شان در لیگ برتر هم سیروس پورموسوی خواهد بود.
 
     
آی اسپورت
2016-07-20 18:37:13
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر