فهرست
یزدانی بالاخره استقلالی می شود؟
یزدانی بالاخره استقلالی می شود؟

یزدانی بالاخره استقلالی می شود؟

آی اسپورت- رفتن شهباززاده از استقلال اگر تنها به نفع یک نفر باشد، او کسی نیست جز میعاد یزدانی. بازیکن 24 ساله سابق سپیدرود رشت که سابقه بازی در تیمهای پایه استقلال را دارد. یزدانی از ابتدای فصل و روزهایی که شهباززاده هم با تیم تمرین می کرد، در تمرینات حضور داشت. پست اصلی بازی او، بازیساز است و به همین دلیل منصوریان علاقه خاصی برای زیرنظر گرفتنش داشت. یزدانی توانست اعتماد منصوریان را جلب کند و با تیم به اردوی ارمنستان هم رفت ولی مشکل ویژه ای برای استقلالی شدن داشت و به همین دلیل منصوریان در هیچکدام از بازیهای دوستانه تیمش به او میدان نداد تا مبادا دچار مصدومیت شده و در صورت استقلالی نشدن نتواند به تیم دیگری برود.
استقلال در لیست بازیکنان بالای 23 سالش، دو جای خالی داشت یکی برای احسان حاج صفی و دیگری برای سجاد شهباززاده. یزدانی هم سهمیه بزرگسال محسوب می شد و به همین دلیل منصوریان نمی توانست او را جذب کند. یزدانی اما با این وجود کماکان در تمرینات حضور داشت و حالا با رفتن قطعی شهباززاده، احتمالا آخرین بازیکنی می شود که به استقلال می پیوندد.
منصوریان برای تست نهایی یزدانی، با فرشاد پیوس هم چند باری حرف زد. پیوس که در سپیدرود، سرمربی یزدانی هم او را تایید کرده و به روایت روزنامه «گل» به سرمربی استقلال گفته است یزدانی، آینده فوتبال ایران خواهد بود. با حضور احتمالی یزدانی، تنها پست استقلال که منصوریان بابت نداشتن نفر دوم نگرانش بود یعنی هافبک بازیساز هم پوشش داده می شود.
     
آی اسپورت
2016-07-20 19:18:22
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر