فهرست
ترکی: بهترین داور ایران شدن سخت‌تر از بهترین داور آسیاشدن است
ترکی: بهترین داور ایران شدن سخت‌تر از بهترین داور آسیاشدن است

ترکی: بهترین داور ایران شدن سخت‌تر از بهترین داور آسیاشدن است

آی اسپورت- محسن ترکی که به عنوان بهترین داور فصل گذشته انتخاب شد سوت طلایی را بسیار با ارزش می‌داند. او اعتقاد دارد که بهترین داور ایران شدن حتی از بهترین داور آسیا شدن هم باارزش‌تر است. ترکی در مورد دلیل خود برای این استدلال گفت:«بعد از اینکه من به عنوان بهترین داور انتخاب شدم، دوستان گفتند انشالله به عنوان بهترین داور آسیا انتخاب شوی. اما من به آنها گفتم این جایزه برای من ارزشش به مراتب بیشتر از عنوان بهترین داور آسیا است.
برای اینکه اعتقاد دارم لیگ ایران سخت‌ترین لیگ آسیا است و داوران ایرانی در آسیا بهترین هستند. به همین دلیل وقتی داوری بتواند میان این همه داور خوب به عنوان بهترین انتخاب شود، واقعاً شاهکار کرده است.هم از نظر فنی و هم از نظر حاشیه‌ای لیگ ایران در آسیا سخت‌ترین است.
شما هیچ کجای آسیا کشوری را پیدا نمی‌کنید که مردم آن به اندازه اینجا به فوتبال بپردازند و پیگیر اخبار آن باشند. در هیچ کشوری در آسیا و یا حتی جهان تا این اندازه نشریات ورزشی فوتبالی نداریم که مدام اخبار فوتبال را پوشش بدهند و همه اینها مواردی است که موجب سخت شدن لیگ ایران شده است. ضمن اینکه از نظر فنی هم فکر کنم رقابتی که در لیگ گذشته بود به خوبی نشان دهنده همه چیز بود. در اواخر فصل پیش یک بازی که یک طرف آن تیمی پایین جدولی و در خطر سقوط بود را سوت می‌زدم که واقعاً تحت تاثیر عملکرد آن تیم قرار گرفتم و به دوستانم گفتم این تیم چگونه با این کیفیت در حال سقوط است؟ واقعاً اختلاف فنی تیم‌ها در ایران خیلی کم است و این هم از دلایل دیگری است که موجب دشواری لیگ ایران شده است.»
منبع : ایلنا
  ۲  
آی اسپورت
2016-07-20 19:36:18
نظر دهید

۲ نظر
Mojtaba
چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۵، ۲۰:۴۱
دو پنالتی برای استقلال نگرفت رامین رضاییان رو اخراج نکرد بازی اخر اس خوزستان هم ی پنالتی براش نگرف گند زد به دربی ولی بازم بهترین داور شد این است فدراسیون لنگی....
-
پنجشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵، ۱۱:۲۰
قابل توجه استاد علیرضا فغانی داور و کاپیتان سپاهان در فصل14 که این تیم را از رده هفتم اول کرد و هیچ کس نفهمید و نخواست بفهمد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر