فهرست
ترکیب استقلال برابر نفت/ بدون جوانان
ترکیب استقلال برابر نفت/ بدون جوانان

ترکیب استقلال برابر نفت/ بدون جوانان

آی اسپورت- کمتر از یک هفته دیگر، استقلال در اولین بازی فصل رودرروی نفت قرار می گیرد. منصوریان در این بازی برای اولین بار روی نیمکت استقلال می نشیند و یک افتتاحیه بدون تماشاچی را رقم می زند. او در این فاصله، ترکیب اصلی اش برای بازی با تیم دایی را شناخته است و بدون هیچکدام از جوانانش وارد زمین می شود.
حسین حسینی، دروازه بان استقلال است. زوج مرکز خط دفاع را مگویان و رابسون تشکیل می دهند. در سمت راست، غفوری بازی می کند و در سمت چپ میثم مجیدی. فرشید باقری تنها هافبک دفاعی آبی هاست و جلویش یک زنجیره 4 نفر متشکل از خسرو حیدری در راست، بختیار رحمانی و امید ابراهیمی در مرکز و جابر انصاری در چپ بازی می کنند. کاوه رضایی هم تک مهاجم آبی ها خواهد بود.
منصوریان این ترکیب را در ذهنش دارد ولی همچنان در حال سعی و خطاست. محسن کریمی در تمرینات استقلال بسیار خوب بوده و در بازی با خونه به خونه هم نمایشی بی نظیر داشت. او، گزینه اول منصوریان برای بازی در سمت چپ بود ولی حضور کریمی یعنی بیرون رفتن یکی از بین رحمانی و انصاری. اولی، بازیساز اصلی آبی هاست و دومی هم، دوباره موتور گلزنی اش روشن شده و برای ایفای نقش مهاجم سایه توانایی بالایی دارد.
تردید دوم، بازی دادن به امید نورافکن یا میلاد زکی پور در سمت چپ خط دفاع است ولی نظر منصوریان همچنان روی مجیدی است. او نوع بازی میلاد فخرالدینی را می شناسد و از انگیزه هایش هم آگاهی دارد به همین دلیل احتمالا ریسک نکرده و از مجیدی استفاده می کند که عیار دفاعی بالاتری دارد.
 
  ۲  
آی اسپورت
2016-07-21 01:41:41
نظر دهید

۲ نظر
کوهیار
پنجشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵، ۰۹:۱۰
و نوع بازی میلاد فخرالدینی را می شناسد ???????
مگه فخرالدینی نرفت
۲ستاره تو اسیا
پنجشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۵۷
همه میگفتیم علی منصور بیاددکه تیمو جوون کنه. سر جوونایی که مظلومی بازی نمیداد بهش گیر میدادیم اقای منصوریان تشریف اوردن کلا همشونو ریختن بیرون!! این همه هم الان خرج کردیم ولی با خروجی های اشتباهمون تیمو ضعیف تر کردیم. سال خوبی رو پیشبینی نمیکنم .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر