فهرست

دلیل بازگشت کامیابی نیا: افزایش 200 میلیونی قرارداد

آی اسپورت - در حالیکه مدیران باشگاه پرسپولیس مدعی اند که غیبت کمال کامیابی نیا در تمرینات چند روز گذشته این تیم، کاملا هماهنگ شده بوده و حتی ترکاشوند معاون این باشگاه اعلام کرده که کمال در جلسه دیروزش در باشگاه هیچ حرفی در مورد مسائل مالی نزده اما به نظر می رسد که این تنها روایت از ماجرای بازگشت کامیابی نیا به تمرینات پرسپولیس نیست.
رادنیوز درباره این موضوع نوشته: کامیابی نیا وقتی خواهان دریافت مطالبات فصل گذشته خود شد باشگاه به او اعلام کرد باید قراردادش را تمدید کند!همین دستوراعصاب این هافبک ملی پوش را به هم ریخت تا دو روزی درتمرین و بازی دوستانه با خونه به خونه بابل حضورپیدا نکند. بالاخره کمال کامیابی نیا دیروز به دفترباشگاه رفت و خواهان 200 میلیون تومان اضافه برای قرارداد امسال خود شد. او که فصل گذشته 700 میلیون تومان گرفته بود حالا خواستار900 میلیون تومان شده که شنیده می شود مورد موافقت مسوولان باشگاه نیزقرارگرفته است.کد خبر: 9408
  ۴  
آی اسپورت
2016-07-21 08:57:18
نظر دهید

۴ نظر
الغرافه ۵-۱ اقلیت بطری پرت کن
پنجشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵، ۰۹:۰۵
خخخخخخ خوشم میاد بازیکنای لنگ راه تیغ زدن اون طاهری بیسواد یاد گرفتن هر کدومشون که میخوان قراردادشون بره بالا یه ۲ روز تو تمرین لنگ شرکت نمی کنن خود به خود قراردادشون افزایش پیدا میکنه!!!!
-
پنجشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵، ۰۹:۱۹
کمال ٧٠٠ بگیره خیار و کاهو ١٥٠٠؟؟!!
برزو 4&9
پنجشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۰۲
کاش غیرت و تعصب رو از اون کاپیتانتون که ریق رحمت رو سر کشید یاد میگرفتید.
احسان
پنجشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵، ۱۷:۲۵
اینکه هوادارای تیم سوم پایتخت تو این مدت قبل از شروع فصل از سوراخاشون در اومدن و دائم زیر مطلب های پرسپولیس چرت میگن دقبقا نشون میده که چقدر فشار روشون بوده بابت گند زدن تیم شون!از الان هم می دونن که این کچل هم امسال غلط خاصی نمی تونه بکنه واسه همین میان ایننجا چرت میگن!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر