فهرست

نگرانی در اردوی استقلال: کنعانی زادگان محروم می شود؟

آی اسپورت - باشگاه پرسپولیس مدعی شده کنعانی‌زادگان بازیکن این تیم است و نمی‌تواند برای استقلال بازی کند! پرسپولیسی‌ها برای اینکه جلوی بازی این مدافع را بگیرند یکسری اسناد و مدارک را به کمیته انضباطی ارائه دادند و منتظر حکم نشسته‌اند.روز گذشته وقتی مطلع شدیم این امکان وجود دارد که کنعانی‌زادگان مجوز بازی برای استقلال را نگیرد به سراغ شهبازی رفتیم. این مقام مسوول سازمان لیگ پاسخ ما را اینطور داد: «از نظر ما با توجه به مدارکی که در سازمان لیگ موجود است قرارداد کنعانی‌زادگان با پرسپولیس منقضی است و می‌تواند برای استقلال بازی کند اما پرسپولیسی‌ها مدارکی را به کمیته انضباطی ارائه دادند و مدعی هستند که کنعانی‌زادگان هنوز با آنها قرارداد دارد ولی هنوز هیچ رایی از جانب کمیته انضباطی داده نشده است و ما منتظر رای کمیته انضباطی هستیم تا تکلیف این بازیکن مشخص شود.»اینطور که گفته می‌شود کنعانی‌زادگان یک ماه از قراردادش با پرسپولیس مانده است! اگر اینطور باشد تکلیف این بازیکن چه می‌شود؟ شهبازی در پاسخ می‌گوید: «نه. مطمئنا اگر قرارداد داشته باشد بیشتر از یک ماه است چون اگر یک ماه بود طی این تعطیلات تمام می‌شد ولی حتما بیشتر است. این را بگویم من هیچ اطلاعی از اسناد و مدارک پرسپولیسی‌ها ندارم اما اگر ادعایشان درست باشد جلوی بازی کنعانی‌زادگان برای استقلال گرفته می‌شود.»

منبع: ایران ورزشی
  ۹  
آی اسپورت
2016-07-21 09:13:16
نظر دهید

۹ نظر
-
پنجشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵، ۰۹:۱۷
این شهناری همونه که رشوه گرفت تا قرارداد بازیکنای پرسپولیسو فسخ کنه
علی کچـــل
پنجشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵، ۰۹:۱۸
خنگولا بذارین بازی کنه ... ضرر بازی کردن این سولاخ بیشتر از بازی نکردنشه ...
باب اسفنجی عاشق نیلو و هانی و سحر
پنجشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵، ۰۹:۲۷
لنگیا بدجوری سوختن دارن جفتک میندازن
برانکو چارچشم
پنجشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵، ۰۹:۴۸
شایعست توجه نکن
علی سینز و برانکو الکسیس
پنجشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵، ۰۹:۴۹
مدارک لنگ جعلیه
محمد
پنجشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵، ۱۰:۴۴
اگه کمیته انضباطی به نفع پرسپولیس رای بده همه ضرر می کنن اون هم به علت درست انجام ندادن وظایف سازمان لیگ.استقلال از بازیکنش نمی تونه استفاذه کنه،بازیکن محروم میشه ، پرسپولیس هم از بازیکن تحت قراردادش نمی تونه استفاده کنه
بابای علی سینز و برانکو الکسیس
پنجشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵، ۱۱:۰۵
مدرک ما جعلی نیست پسرم. پسرم ناراحت شی مامان اینجا غصه می خوره.
بابای علی سینز و برانکو الکسیس
پنجشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵، ۱۱:۱۰
باز کیسه کشا دارن یه بازیکن سطح پایین رو بزرگ می کنن! حکایت میثم بائو تو دربیه. یادمه اولین بازیش واسه استقلال تو دربی بود که همه استقلالیا بعد بازی می گفتن مارادونای آسیا رو ما داریم!!!!!!!!!!
پسرم، علی سینز و برانکو الکسیس زود بیا خونه
بابای واقعی علی…
پنجشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵، ۱۲:۰۳
مثل مدارک مامان و بابای تو
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر