فهرست
سعداوی: رفتار کی روش درست نبود / فرکی در فولاد می ماند
سعداوی: رفتار کی روش درست نبود / فرکی در فولاد می ماند

سعداوی: رفتار کی روش درست نبود / فرکی در فولاد می ماند

ی اسپورت - مربی فولاد خوزستان رفتار کارلوس کی روش را در قبال ملی پوشان تیم های آسیایی جالب نمی داند.
نعیم سعداوی در گفت و گو با آی اسپورت، درباره بازگردانده شدن ملی پوشان فولاد توسط کادرفنی تیم ملی به اردوی فولاد عنوان کرد: ما از قبل هم دوست داشتیم ملی پوشانمان را در اختیار داشته باشیم. کاش زمانی که برنامه ریزی صورت می گرفت، طوری این اتفاق می افتاد که مشکلات اخیر پیش نمی آمد بی تردید این مسائل نه تنها تمرکز کی روش را بر هم زده که مربیان تیم های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا را هم تحت تاثیر قرار داده است.
وی ادامه داد: ما خوشحالیم که بازیکنانمان برگشته اند و برای این بازی مهم آنها را در اختیار داریم ولی کاری که کی روش انجام داد درست نبود. بازیکنان ما دو روز به تهران رفتند و برگشتند و مشکلاتی پیش می آید.
مربی فولاد درباره شرایط تیمش و اینکه آیا فکر نمی کند تیمش با کسب عنوان قهرمانی برای بازی با الجیش با غرور به میدان برود، تاکید کرد: طبیعت فوتبال همین است. درست است بازیکنان ما کمی در حال و هوای آن قهرمانی هستند اما فرکی با آنها صحبت کرده و از آنها خواسته با قدرت مقابل الجیش به میدان بروند تا بهترین نتیجه کسب شود. برای ما این بازی خانگی اهمیت بسیار زیادی دارد و برای اینکه صعودمان را قطعی کنیم باید الجیش را شکست دهیم.
سعداوی در پایان درباره احتمال ماندن فرکی در فولاد اضافه کرد: تصمیم فرکی بر ماندن در فولاد است.

     
آی اسپورت
2014-04-15 11:56:40
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر