فهرست
توضیحات دست نشان در مورد عدم صدور کارت: منشوری نیستم!
توضیحات دست نشان در مورد عدم صدور کارت: منشوری نیستم!

توضیحات دست نشان در مورد عدم صدور کارت: منشوری نیستم!

آی اسپورت- بعد از شائبه منشوری شدن مجدد نادر دست نشان و عدم صدور کارت مربیگری‌اش، او توضیحاتی را ارائه کرد که در این جا می خوانید.


*مسئله خاصی نیست. این مورد همیشه قبل از شروع لیگ برتر مطرح می‌شود و مربیان باید به حراست بروند و تعهد مضاعف بدهند. با توجه به اینکه چند سالی در لیگ برتر مربیگری نکردم، این تعهدنامه را امضا نکردم که برای صدور کارت مربیگری‌ام باید در راستای امضای این تعهدنامه اقدام کنم.

 
* اصلا داستان‌ منشوری بودن مطرح نیست. سال قبل هم که در ماشین‌سازی بودم ابتدا کارتم صادر نشد و سپس با مکاتباتی که صورت گرفت و امضای این تعهدنامه کارتم را صادر کردم. ای کاش این مسئله را یک هفته زودتر به ما می گفتند تا با توجه به اینکه در تهران حضور داشتیم به سازمان لیگ می‌رفتیم و اقدامات لازم را می کردیم. این مسئله یک مقدار هیجان است و مشکل خاصی به وجود نمی آورد.
 

* ما در تهران به کمیته پزشکی رفتیم و امور مختلف‌مان را انجام دادیم. اگر این مسئله را می دانستیم به حراست یا کمیته صیانت می‌رفتیم تا کارهای لازم را برای حل این مشکل انجام دهیم. هیچ اعتراضی نداریم و گردن‌مان از مو باریک‌تر است. امیدوارم این مسئله هر چه زودتر حل شود. به هرحال چه با تعهد و چی بی تعهد همه ملزم به رعایت اخلاق و اصول مربیگری هستیم.کدخبر: 9407
  ۱  
آی اسپورت
2016-07-21 14:11:00
نظر دهید
۱ نظر
نساجی شاهی
پنجشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵، ۱۵:۰۶
خائن . دو تا از بهترین تیمهای تاریخ نساحی رو ب گند کشیدی . اون سال 88 و سال 93
غریب ... ده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر