فهرست
گزارش روز: آشنایی با 9 مدعی جدی صعود به لیگ برتر
گزارش روز: آشنایی با 9 مدعی جدی صعود به لیگ برتر

گزارش روز: آشنایی با 9 مدعی جدی صعود به لیگ برتر

آی‌اسپورت- لیگ دسته اول در فصل 95-96 از روز 17 مرداد با حضور 18 تیم آغاز خواهد شد. به همین بهانه سایت دی اسپورت در مطلبی نگاهی انداخت به 9 مدعی اصلی این لیگ برای صعود به لیگ برتر.


1-آلومینیوم اراکتیم فوتبال آلومینیوم اراک پس از بقا در لیگ دسته اول فصل گذشته در این فصل به گفته مدیرعاملش "آنجفی" با سیاست صعود به لیگ برتر راهی مسابقات خواهد شد.اراکی ها از اواخر خرداد تمرینات خود را زیر نظر مهابادی سرمربی نیم فصل دوم فصل گذشته خود استارت زده اند و تا این لحظه تقریبا لیست خود را تکمیل کرده اند.بازیکنان آلومینیوم اراک پس از اردوی آماده سازی در شهر مهاجران استان مرکزی این روزها در مشهد اردوی تدارکاتی بر پا کرده اند.
 2-بادران تهرانبدون شک تیمی که میثاقیان هدایت آن را بر عهده دارد را باید در لیگ یک از مدعیان جدی صعود به لیگ برتر قلمداد کنیم.بادران پس از ناکامی در راه صعود به لیگ دسته اول در فصل گذشته خیلی زود دست به کار شد و پس از خرید امتیاز لیگ یکی باشگاه پارسه تهران با معرفی اکبر میثاقیان به عنوان سرمربی وارد بازار نقل و انتقالات شد.بادران با جذب 24 بازیکن جدید پر کار ترین باشگاه لیگ یکی در فصل نقل و انتقالات بوده است.  3-پارس جنوبی جمتیم تازه لیگ یکی شده پارس جنوبی جم از اوایل تیر ماه به طور رسمی برای شزکت در مسابقات لیگ دسته اول استارت زده است.طبق گفته مدیرعامل این باشگاه هدف گذاری پارس جنوبی برای این فصل قهرمانی در لیگ دسته اول و صعود به لیگ برتر است.پارس جنوبی تا این لحظه 12 بازیکن جدید جذب کرده است و پس از کش و قوس های فراوان روز گذشته اعلام شد که دلگرم هدایت این تیم را در لیگ دسته اول فصل پیش رو بر عهده خواهد گرفت. 
4-خونه به خونه بابلتیم متمول مازنی پس از ناکامی در راه صعود به لیگ برتر خیلی زود با انتخاب مرزبان به عنوان سرمربی وارد بازار نقل و انتقالات شد.جذب بازیکنان مطرحی چون محسن فروزان،حنیف عمران زاده،مجتبی محبوب مجاز و ... از این تیم،تیمی مدعی صعود ساخته است.خونه به خونه بابل تمرینات خود را اوایل تیر ماه آغاز کرده است و در این مدت با تیم های شناخته شده ای چون گسترش فولاد،پرسپولیس تهران و استقلال تهران دیدار تدارکاتی برگزار کرده است. 5-راه آهن تهرانتیم فوتبال راه آهن تهران که از قدیمی ترین باشگاه های تهران محسوب می شود پس از سقوط از لیگ برتر مدتی را در بلاتکلیفی به سر برد با این حال از هفته گذشته با انتخاب پاشازاده به عنوان سرمربی تمرینات جدی این تیم برای شرکت در مسابقات لیگ دسته اول استارت خورد.راه آهنی ها تا این لحظه 8 بازیکن جدید جذب کرده اند و همچنین در این مدت با استقلال خوزستان قهرمان فصل گذشته مسابقات لیگ برتر نیز دیدار تدارکاتی برگزار کرده اند. 
6-فجرسپاسی شیراززردهای شیراز علی رغم دیر مهیا شدن برای شرکت در مسابقات لیگ دسته اول یقینا از مدعیان لیگ یک خواهند بود.فجرسپاسی با هدایت کریمیان از هفته گذشته برای شرکت در مسابقات لیگ دسته اول استارت زده است با این حال نظامی بودن این تیم باعث می شود که همچون فصل گذشته علی رغم مشکلات مالی شاهد پیوستن مهره های اسم و رسم دار به فجرسپاسی باشیم.تا این لحظه مشایخ بازیکن فصل گذشته ایرانجوان بوشهر رسما به عنوان بازیکن-سرباز به فجرسپاسی پیوسته است. 
7-مس کرمان
مدیران باشگاه مس پس از دو فصل در جا زدن در لیگ دسته اول این فصل با سپردن سکان هدایت مس به منصور ابراهیم زاده هدف گذاری خود را صعود به لیگ برتر عنوان کرده اند.مس تا این لحظه 11 بازیکن جدید جذب کرده است و از سوی دیگر با 5 بازیکن موثر فصل گذشته خود نیز تمدید قرارداد کرده است.همچنین 4 بازیکن تیم های پایه مس نیز با صلاحدید ابراهیم زاده به تیم بزرگسالان اضافه شده اند. 
8-ملوان بندرانزلیقوهای سپیدخزری پس از سقوط تلخ شان از لیگ برتر روزهای پر تلاطمی را سپری کرده اند بطوریکه تا این لحظه 13 بازیکن فصل گذشته شان را از دست داده اند با این حال مدیران باشگاه ملوان از هفته گذشته رسما وارد بازار نقل و انتقلات تابستانی شده اند و با جدب بازیکنانی چون ایمان صادقی،مهدی شکوهی،رضا اعتمادی و ... در حال بستن تیمی مدعی صعود هستند.همچنین محمد آبشک هافبک بازیساز فصل گذشته ملوان نیز در هفته ای که گذشت با ملوان تمدید کرد و در صورت تمدید قرارداد مازیار زارع و پژمان نوری می توان انتظار ملوان قدرتمندی را در لیگ دسته اول داشت.
 9-نساجی مازندرانتیم ریشه دار خطه شمال کشور این روزها با سرمربی گری محمود فکری در حال آماده سازی برای شرکت در مسابقات لیگ دسته اول است.نساجی چی ها در بازار نقل و انتقالات تا این لحظه 18 بازیکن جدید جدب کرده اند و همچنین با 4 بازیکن فصل قبل خود نیز تمدید قرارداد کرده اند.غلامعلی تبار،حیات منش و قباخلو از جمله بازیکنان سرشناسی هستند که در این فصل به نساجی پیوسته اند.همچنین اردوی آماده سازی پیش فصل تیم فوتبال نساجی نیز در بروجرد استان لرستان در حال پیگیری است.


کدخبر:9412
  ۱  
آی اسپورت
2016-07-21 16:43:17
نظر دهید

۱ نظر
گتاب سیتی
جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۵۸
آخه سایت دی اسپورت که۸تیم رو مدعی نوشته بود چرا شما تیمی که دوست دارید مدعی کردید!نساجی وقتی آقای گل لیگ رو فروخت میتونه صعود کنه!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر