فهرست
اختصاصی/ رحمتی: دشمنان نادان من
اختصاصی/ رحمتی: دشمنان نادان من

اختصاصی/ رحمتی: دشمنان نادان من

آی‌اسپورت- مهدی رحمتی در تمام سال‌های حضورش در استقلال متهم بوده نقشی فراتر از یک بازیکن در این تیم داشته و بخش زیادی از تصمیم گیری‌های کلان استقلال با حضور او ساماندهی می‌شده است. خودش اما اصلا این حرف‌ها را قبول ندارد و می‌گوید در استقلال چیزی بیشتر از یک بازیکن و دروازه‌بان نیست و نباید او را مسئول نقل و انتقالات آبی‌ها نامید.
 

* تو در جدایی مظلومی از استقلال نقش داشتی بخصوص با حرفهایی که او در برنامه نود زد؟
بارها گفته ام و بازهم باید بگویم که در استقلال فقط یک بازیکن هستم نه چیزی بیشتر. اینکه بعضی از رسانه ها از شیر مرغ تا جان آدمیزاد را به من نسبت می دهند برای خودم هم جای سوال شده است. نمی دانم چرا هر اتفاقی در استقلال می افتد را دوست دارند به من نسبت دهند. البته دیگر به این اتفاقات و بحث ها بی حس شده ام چون در دهان بعضی ها را واقعا نمی شود بست.


* حتما یادت هست که پارسال خریدهای استقلال را به تو منتسب کردند. امسال هم همین اتفاق افتاده و می گویند برخی از بازیکنان مثل بختیار رحمانی و کاوه رضایی را تو به استقلال آورده ای و حتی در تلاش هستی حاج صفی را استقلالی کنی.
باور کنید من فقط دروازه بان استقلال هستم نه مسئول نقل و انتقالات باشگاه! پارسال هم آمدن بازیکنانی مثل روزبه چشمی، امین حاج محمدی، جابر انصاری، میثم مجیدی و بقیه را به من نسبت دادند درحالیکه من با آنها نه همبازی بودم نه هم سن و سال. اما یک چیز هست و آن هم این است که در خانواده فوتبال شاید دو بازیکن با هم همبازی نبوده اند اما ممکن است سالها همدیگر را بشناسند. من از 6 سال پیش می دانستم بختیار رحمانی استقلالی است و از زمانی که او در فولاد بود با هم ارتباط دوستانه داشتیم. امسال همه تیمها بختیار را می خواستند و اگر من می توانستم او را به استقلال بیاورم حتما دست به کار می شدم تا برای تیمم این مهره موثر را بخرم. بازیکنی مثل کاوه رضایی هم که سرش دعوا بود و در آخر خودش تصمیم گرفت به استقلال بیاید. وریا غفوری و بقیه خریدهای استقلال هم با تصمیم شخص سرمربی به این تیم آمدند و من نقشی در حضور آنها در استقلال نداشتم.


* از جوی که علیه تو وجود دارد ناراحت نیستی؟
اتفاقا بر خلاف آنچه شما فکر می کنید ناراحت نیستم چون دشمنان من نادان هستند و افراد باهوشی نیستند. خدا را شکر می کنم که دشمنان دانایی ندارم چون در غیر این صورت به دلیل مشغله هایم و اینکه آنقدر تدبیر ندارم که بخواهم با دانایان مقابله کنم حتما شکست می خوردم. من از خدا برای دشمنانم رستگاری می خواهم و به آنها توصیه می کنم با خدا معامله کنند نه با بنده های خدا. 
  ۵  
آی اسپورت
2016-07-21 18:10:45
نظر دهید
۵ نظر
اسمان
پنجشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵، ۲۰:۵۸
اقای رحمتی چوب خداصدا ندارد نفرین اونایی که با لابی از استقلال بیرون کردی تورو میگیره.تانباشد چیزکی....
-
پنجشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵، ۲۱:۵۲
اون بازیکنایی رو که میگن رحمتی بیرونشون کرده واقعا بازیکنای به درد نخوری بودن و اونایی رو هم که میگن رحمتی اورده بازیکنای خیلی خوبی بودن! پس دستش درد نکنه اگه واقعا این کار ها رو کرده!
-
جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵، ۰۴:۵۸
نکونام بدرنخور بوده یا طالبلو گلم؟
-
جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵، ۰۷:۵۱
تو بزرگترین دشمن خودت هستی
امیر
جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۵۳
ریاکارترین شخص در کل تاریخ بشریت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر