فهرست
رکورد عجیب پرسپولیس در بازی‌های دوستانه: گلزن و گل‌خور
رکورد عجیب پرسپولیس در بازی‌های دوستانه: گلزن و گل‌خور

رکورد عجیب پرسپولیس در بازی‌های دوستانه: گلزن و گل‌خور

آی اسپورت - پرسپولیس برانکو فصل پیش گلزن‌ترین تیم لیگ برتر بود و همزمان،‌ یکی از بدترین خطوط دفاعی را در اختیار داشت. آن‌ها در 29 بازی از 30 بازی‌شان گل زدند و بهترین خط حمله لیگ بودند اما خوردن 34 گل و داشتن ضعیف‌ترین خط دفاع بین نیمه بالای جدول، باعث شد قهرمان نشوند. این فصل به نظر می‌رسید با ورود بیرانوند و سیدجلال و غیبت طارمی اوضاع پرسپولیس کاملا تغییر کند اما حداقل در بازی‌های دوستانه، آن‌ها همان تیم فصل پیش بوده‌اند.

پرسپولیس در هر 6 بازی دوستانه پیش فصل، توانست دروازه رقبایش را باز کند. بجز دسنا و خونه به خونه، همه حریفان پرسپولیس از این تیم بیشتر از یک گل خوردند و تعداد گل‌های خورده اوبلون اوکراین و پراگ، بیشتر از 5 گل بود. در طرف مقابل، همه حریفان پرسپولیس هم به این تیم گل زده‌اند! حتی پاراگ، ضعیف‌ترین حریف تدارکاتی پرسپولیس هم یک بار دروازه این تیم را باز کرد.

زدن 20 گل در 6 بازی تدارکاتی و آمار بسیار خوب 3.3 گل در هر بازی، و در طرف مقابل خوردن 10 گل و آمار بد 1.6 گل خورده در هر مسابقه، نشان می‌دهد پرسپولیس برانکو فصل بعد هم فرق چندانی با لیگ پانزدهم نخواهد داشت. تیمی که بدون وابستگی به ستاره‌هایش خوب حمله می‌کند اما در حتی حضور بهترین مدافع فصل پیش راحت گل می‌خورد.

کد خبر: 9403
  ۶  
آی اسپورت
2016-07-21 19:02:18
نظر دهید

۶ نظر
با طارمی هم هیچ گوهی نمیشی
پنجشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵، ۱۹:۴۶
لنگ پاره ده ساله جام نداره
فرشاد 4444
پنجشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵، ۱۹:۵۶
چرینگو و خونه به خونه سرور لنگ پاره
محمد رضا ضد لنگ
پنجشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵، ۱۹:۵۹
یاد ی آهنگ از جواد یساری افتادم که میگفت: لنگیم من لنگیم من .... 9ساله رنگ جام ندیده ام من .... لنگیم از مغز تعطیل... لنگیم اهل تبانی .... لنگیم من لنگیم من .... لنگیای مافیایی .....هخخخخخخخ
-
پنجشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵، ۱۹:۵۹
امسال کاری میکنیم باز لنگیا با عورت خودشون بازی کنن
-
پنجشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵، ۲۳:۴۰
بعضی از استقلالی ها اگه قمبل کنن حتما با عورتمون بازی می کنیم، خواهر و مادرشوتن هم قبوله. با معذرت از هواداران اصیل و
با شخصیت استقلال...و
امید
جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵، ۰۷:۲۷
ترکیب خط دفاعی و دروازه بان کلاً عوض شده و برانکو توی بازیهای مختلف همه را امتحاان کرده و سیدجلال توی هیچ بازی تدارکاتی یک نیمه بیشتر بازی نکرده. زوج مرکز دفاع پرسپولیس سیدجلال-انصاری هست و مطمئن باشید یکی از بهترین خطوط دفاعی لیگ خواهد شد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر