فهرست
تغییر سیستم منصوریان در غیاب سجاد: زوج جابر و کاوه
تغییر سیستم منصوریان در غیاب سجاد: زوج جابر و کاوه

تغییر سیستم منصوریان در غیاب سجاد: زوج جابر و کاوه

آی اسپورت - علیرضا منصوریان در نفت تهران، تاکید ویژه‌ای روی بازی با تک مهاجم داشت. ارسلان مطهری، معمولا مهاجم نوک تیم بود و دو گوش راست و چپ تیم در حملات شرکت داشتند. حضور در استقلال و انتظار بازی تهاجمی از تیم منصوریان، باعث شد او در این تیم به بازی با 3 مهاجم فکر کند اما جدایی شهباززاده، یک بار دیگر برنامه‌های او را تغییر داده است.

استقلال در بازی با خونه به خونه، با 2 مهاجم و زوج جابر انصاری و کاوه رضایی بازی کرد. آمار خوب این زوج باعث شده منصوریان که از جدایی شهباززاده مطمئن به نظر می‌رسید، سیستمش را تغییر دهد و آن‌ها را به عنوان خط حمله فصل آینده انتخاب کند.علی قربانی، آرش افشین و بهنام برزای هم می‌توانند علاوه بر خط حمله، در سمت راست و چپ جانشین خسرو حیدری یا محسن کریمی شوند.

زوج رضایی و انصاری در دو بازی قبلی استقلال، مجموعا 5 گل از 7 گل تیم منصوریان را زد‌ه‌اند. در اولین بازی دوستانه استقلال با تیم امید این باشگاه هم رضایی دو گل زد تا سهم زوج جدید منصوریان از گل‌های این فصل استقلال، عدد قابل توجه 60 درصد باشد.


کد خبر: 9403
  ۵  
آی اسپورت
2016-07-21 19:23:54
نظر دهید
۵ نظر
-
پنجشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵، ۱۹:۵۷
یاد ی آهنگ از جواد یساری افتادم که میگفت: لنگیم من لنگیم من .... 9ساله رنگ جام ندیده ام من .... لنگیم از مغز تعطیل... لنگیم اهل تبانی .... لنگیم من لنگیم من .... لنگیای مافیایی .....هخخخخخخخ
-
پنجشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵، ۲۰:۰۱
جابر لنگو جر میده
برانکو چارچشم
پنجشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵، ۲۰:۰۱
در هر صورت لنگ میره زیر استقلال
-
پنجشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵، ۲۰:۴۲
سایتتون فقط کارش طرفداری از ی تیم خاصه.اونم همه میدونن.کلا هر چی میایم اینجا یا برانکو دیسیپلین نداره یا تمرین پرسپولیس دعوا شده یا پرسپولیس چطور میخواد این همه مهاجم با هم استفاده کنه یا بازیکن خارجی ها بدرد نمیخورن اما واسه استقلال منصوریانی که کلا از سیستم 4231 استفاده میکنه قراره واسه این فصل سه تا مهاجم بزاره یا بهترین بازیکن رو خرید ه که فقط مشکله زبان داره یا هوادارا پرسپولیس وحشین یا منصوریان مدرنه.ی جور مطلب میزارید هر که ندونه ماها همه نفهمیم شما ها خیلی حالیتونه .ی مشت بچه سن پایین هم میان میخونن جو گیر میشن میرن اینستاگرام فوش میکشن به این و اون.نمیتونی مطلب اموزنده و درست بزاری تعطیل کن.شما همونایی هستید که از بس چرت نوشتید گل فارسی تعطیل شد
-
پنجشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵، ۲۳:۲۳
سایت زرد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر