فهرست
شانس بالای میزبانی ایران از سوریه: رفت و برگشت در آزادی
شانس بالای میزبانی ایران از سوریه: رفت و برگشت در آزادی

شانس بالای میزبانی ایران از سوریه: رفت و برگشت در آزادی

آی اسپورت - میزبانی لبنان برای رقابت‌های سوریه در رقابت‌های جام جهانی 2018 روسیه در منطقه‌ آسیا مورد موافقت Afc قرار نگرفت و سوریه هنوز نتوانسته است میزبان جدیدی را برای رقابت هایش مشخص کند.
کنفدراسیون فوتبال آسیا امروز تمام میزبان های هفته‌های  اول و دوم  رقابت‌ها را اعلام کرد که طبق آن میزبان همه دیدارها جز دیدار سوریه و کره جنوبی از هفته دوم  اعلام شده است. این موضوع نشان می‌دهد برگزاری دیدارهای سوریه در لبنان منتفی است.
حالا سوری ها باید برای میزبانی رقابت های خود تصمیم دوباره‌ای بگیرند که بر همین اساس شنیده میشود پرونده میزبانی ایران از سوریه دوباره در جریان افتاده و این احتمال وجود دارد که همگروه تیم ملی فوتبال ایران انتخابی جام جهانی روسیه در کشورمان از حریفانش میزبانی کند. البته شاید قوانین مربوط به فیرپلی در فیفا و ایجاد شرایط جوانمردانه در گروه، جلوی این اتفاق را بگیرد اما فشار سوری ها به کمیته مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا در صورتی که ایران را برای میزبانی انتخاب کرده باشند میتواند تاثیر گذار بوده و این احتمال وجود دارد که هر دو دیدار رفت و برگشت ایران و سوریه در تهران برگزار شود.


کد خبر: 9403
     
آی اسپورت
2016-07-21 19:45:31
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر