فهرست
پیروزی تراکتورسازی مقابل عقاب / پای ادینیو به گل باز شد
پیروزی تراکتورسازی مقابل عقاب / پای ادینیو به گل باز شد

پیروزی تراکتورسازی مقابل عقاب / پای ادینیو به گل باز شد

آی اسپورت - تراکتورسازی که دیدارهایی تدارکاتی خود را برای شروع لیگ برتر برگزار می کند از ساعت 18 و 30 عصر امروز به مصاف تیم عقاب رفت. در این دیدار امیر قلعه نویی تیمش را با ترکیب 4 بازیکن از تیم امید، 4 بازیکن تستی و 3 بازیکن از تیم بزرگ سالان به میدان فرستاد که علی رضا رمضانی، فاخر تهامی و فرزین گروسیان از تیم اصلی در نیمه نخست به میدان رفتند.

در نیمه نخست این مسابقه تیم عقاب با یک گل به برتری رسید. در نیمه دوم سرخ پوشان با بازیکنان اصلی پا به میدان گذاشتند و با ترکیب محمدرضا اخباری، محسن بنگر، خالد شفیعی، هادی محمدی، سعید آقایی، مهدی کیانی، سروش رفیعی، محمد ابراهیمی، جاسم کرار، لوسیانو ادینهو و فرزاد حاتمی وارد میدان شدند و در ادامه نیز بازیکنانی چون شهرام گودرزی، محمد ایران پوریان، محمد نوری به زمین رفتند.

در نیمه دوم لوسیانو ادینهو و محمد ابراهیمی برای تراکتورسازان گل زدند تا نتیجه نیمه نخست جبران شود و بازی با برتری سرخ پوشان پایان یابد. در ادامه دقایق مسابقه تراکتورسازان بیشتر به حفظ توپ پرداختند تا در آخرین دیدار تدارکاتی خود را محیای لیگ برتر کنند. این دیدار در نهایت با نتیجه 2 بر یک به سود تیم تراکتورسازی پایان یافت.


کد خبر: 9403
     
آی اسپورت
2016-07-21 20:02:23
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر