فهرست

وقتی ویدیوی جابر لو رفت: انصاری سوژه بازیکنان استقلال

آی اسپورت - اشگاه الخور قطر خواهان جذب جابر انصاری مهاجم استقلال شد اما این بازیکن با ارسال ویدئویی جنجالی به مسئولان این باشگاه، اعلام کرد فعلا نمی تواند به این کشور سفر کند. این ویدئو مثل بمب در استقلال منفجر شده و این روزها سوژه داغی برای بازیکنان تیم به حساب می آید. این ویدئو بیشتر به این دلیل سر و صدا کرده که جابر در ابتدای آن به انگلیسی حرف می زند. او در این ویدئو حرف هایش را به انگلیسی اینطور شروع می کند: (سلام به باشگاه الخور. البته to اضافه است)Hello to alkhor club (من جابر انصاری هستم)I am jaber Ansari(انگلیسی من خوب نیست)My English not good(مدیر برنامه های من ترجمه می کنه)My agent mr.... translate!جابر در ادامه و به زبان فارسی خطاب به مسئولان باشگاه الخور می گوید: «سلام به مسئولان الخور. خوشحالم که مورد توجه باشگاه قرار گرفتم. با توجه به اینکه بازی های استقلال شروع می شود و حساب ویژه ای روی من بازی کرده بودند و الان نمی توانند بازیکنی جایگزین من کنند، می خواستم عذرخواهی کنم. انشالله نیم فصل یا سال آینده بتوانم در خدمت شما قرار بگیرم.» این ویدئو که کسی نمی داند به دست مسئولان باشگاه الخور رسیده یا نه، اتفاقی به دست بازیکنان استقلال هم رسید و در چند روز گذشته، باعث شوخی و خنده آنها با جابر شده است. انصاری هم از لو رفتن این ویدئو تعجب کرده است چراکه قرار بود فقط به دست مسئولان الخور برسد. البته حداقل خوبی این اتفاق آن است که استقلالی ها به جابر فشار آورده اند تا زبان انگلیسی اش را خوب کند. در تمرین روز سه شنبه استقلال ویدئوی جابر دست به دست بازیکنان چرخید و اسباب خوشحال هم شد. جالب اینجا بود که اتفاقا جابر هم خیلی با جنبه بود و خودش در کنار بازیکنان می خندید.


منبع :خبر ورزشی
  ۴  
آی اسپورت
2016-07-22 09:16:05
نظر دهید

۴ نظر
علی کچل
جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۲۰
شانس اورده یارو نگفته جلو دوربین لخت شو
Mojtaba
جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۲۹
لخت شو؟ اینه فرهنگ لنگیا ؟ مگه بازیکناتونو لخت میکنن موقع مصاحبه ؟ لنگی متوهم
amir
جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۴۱
چرندترین سایت و رسانه شمایید. لاقعل بالاش بزنینن هواداری پرسپولیس آدم بدونه منتصب به یه تیمین که این همه زد استقلال تیتر زدن و توهین تلقی نکنه. بسه بابا این همه چرند خجالت بکش آی اسپرت
برزو 4&9
جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۳۳
از لنگی 9 سال جام ندیده ی در حسرت فینال اسیا که اسطوره هاش شیث و نوروزی و اولادی و چوشا و پیام و نصرتی و ... هستند بیشترین از این انتظاری نیست.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر