فهرست

ابهام در ترکیب استقلال: جابر و بختیار کجا بازی می کنند؟

آی اسپورت - آبی ها با سیستم 1-3-2-4 در رقابت های لیگ برتر به میدان می روند. دروازه بان استقلال که مهدی رحمتی است. جلوتر از او در دفاع میانی، علیرضا منصوریان قصد دارد از زوج حسین کنعانی زادگان و رابسون استفاده کند. این یعنی هرایر مگویان در تیم منصوریان نیمکت نشین شده است. دفاع راست وریا غفوری است و در چپ هم نورافکن به میدان می رود. جالب اینجاست که خیلی ها تصور می کردند منصوریان زکی پور را فیکس بازی دهد ولی با توجه به اینکه بازیکن جوانی است و نیاز به تجربه بیشتری دارد، فعلا نیمکت نشین می شود.

زوج هافبک دفاعی استقلال امید ابراهیمی و فرشید باقری هستند. وینگر راست خسرو حیدری است و وینگر چپ جابر انصاری. این یعنی به طور قطع آرش افشین نیمکت نشین می شود. در نوک هم قرار است کاوه رضایی مهاجم هدف استقلال باشد. پشت او هم بختیار رحمانی به میدان می رود.
در تکمیل خبر خبرآنلاین به این نکته هم اشاره کنیم که منصوریان در بازی دوستانه مقابل خونه به خونه از جابر در کنار کاوه در خط حمله تیمش استفاده کرد و انصاری به مانند اردوی ارمنستان، در این بازی هم توانایی اش در گلزنی را نشان داد.  در آن بازی بختیار در ترکیب ابتدایی نبود و در نیمه دوم به میدان آمد. حالا باید دید منصوریان جلوی نفت از دو مهاجم در ترکیب اصلی تیمش استفاده می کند یا اینکه تیمش را با یک مهاجم به میدان می فرستد.


کد خبر: 9408
  ۲  
آی اسپورت
2016-07-22 10:59:50
نظر دهید

۲ نظر
باب اسفنجی عاشق نیلو و هانی و سحر
جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۱۴
همون بهتر که ندونی کجا بازی میکنن
-
جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۴۶
گول بازی های دوستانه رو نخورید از جابر چیزی در نمیاد باید محسن کریمی رو بازی بده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر