فهرست
گزارش ویژه: بازداشت سه فوتبالیست به جرم فساد!
گزارش ویژه: بازداشت سه فوتبالیست به جرم فساد!

گزارش ویژه: بازداشت سه فوتبالیست به جرم فساد!

آی اسپورت- شامگاه سه شنبه هنوز ساعتی از شکسته شدن پلمپ سفره خانه نگذشته بود که با یورش غافلگیرانه پلیس به این مجلس لهو و لعب قانون شکنان در حال پایکوبی های مستانه شان  بازداشت شدند و در اعترافاتشان پرده از راز 3 فوتبالیست سرشناس برداشتند که در بیشتر مجالس مختلط همراه با زنان خیابانی حضور داشتند. نام دو تن از این فوتبالیست ها به نام های "پ.ص "و" م.م "توسط کارگران این سفره خانه فاش شد وهر دو به همراه یک فوتبالیست دیگر تحت تعقیب قضایی قرار گرفتند.

درعملیات قبلی که پلیس در این رستوران داشت، ماموران پلیس امنیت تهران که از مدت ها پیش گزارشاتی از پاتوق زنان خیابانی و دوجنسی ها در رستوران "ن" فرحزاد در یافت کرده بودند در عملیاتی شبانه توانستند 70 زن،مرد و دوجنسی را در شرایط نامناسبی دستگیر کرده و سفره خانه را پلمپ کنند. تجسس های اطلاعاتی نشان داد که گردانندگان این سفره خانه با جذب زنان خیابانی و دوجنسی ها طوری برنامه ریزی کرده بودند که مردان هوسران و ثروتمند با خودروهای لوکس وارد محوطه سفره خانه شده و زنان را با نرخ های میلیونی انتخاب کرده سوار بر خودرو با خود می بردند و پولی میلیونی نیز به صاحبان سفره خانه می دادند.

طبق تحقیقات پلیس در این رستوران که در منطقه فرحزاد تهران قرار دارد، بچه پولدارها با ماشین های آخرین مدل با مراجعه به این رستوران و گشتی در محوطه آن روسپی های چند میلیونی را انتخاب می کردند و با خود می بردند. در نخستین عملیات پلیسی و با هماهنگی مقام قضایی 34 مرد ،6 دوجنسه و 30 زن دستگیر شدند وتست الکل نشان داد 28 مرد و 6 زن مست بوده اند.

و اما در عملیات دوم اطلاعات بیشتری فاش شد که نشان می داد 3 فوتبالیست دقایقی پیش از حضور پلیس این سفره خانه را ترک کرده اند و عجیب اینکه کارگران سفره خانه ادعا کردند یکی از فوتبالیست ها در جذب زنان خیابانی و انتقال آنها به این پاتوق فعالیت چشمگیری داشته است. بازپرس پرونده با این اطلاعات افشا شده از زندگی زیرزمینی 3 فوتبالیست سرشناس دستور بازداشت آنها را صادر کرد و ماموران با عملیات ویژه ای توانستند هر سه  ورزشکار را دستگیر کنند. از جلسه بازجویی های این سه فوتبالیست اطلاعاتی در دسترس نیست آما بازپرس پس از سپرده شدن وثیقه سنگین میلیونی از سوی فوتبالیستها آنها را آزاد کرد تا پس از تکمیل پرونده در دادگاه محاکمه شوند. در صورت به اثبات رسیدن اتهام این 3 فوتبالیست بخاطر رفتارهای غیر اخلاقی به مجازات سنگینی محکوم شوند که در آینده حرفه ای آنان تاثیر بزرگی بگذارد.

منبع: کاپ
  ۹  
آی اسپورت
2016-07-22 12:34:01
نظر دهید

۹ نظر
حمید
جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۵۰
اینجوری که نوشته محسن مسلمان و پیام صادقیان..
-
جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۳۹
اوردنش اوردنش دست پلیس سپردنش دوروزه ازاده واسه تیمش هم هم گل میزنه واسه هودارش هم گل میبره فقط بعشق قلیان توکچهها شبها میگردم
-
جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۴۰
قطعا محسن مسلمان نیس چون این چند وقت یا اوکراین بوده یا همش توی تمرین.اگه محسن مسلمان بود حتما باید یه روز غیبت تو تمرینها می داشت. میلاد میداوودی هم می تونه باشه و میثم مجیدی
-
جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۱۸
بازم که لنگیا حماسه آفرینی کردن! من که فقط یه پ.ص میشناسم م.م هم لابد رفیقشه دیگه!
-
جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۲۳
پیام صادقیان که شاید اما مسلمان متاهله. صادقیانم تبریزه.به کسی تهمت نزنیم
-
جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۱۲
اوردنش اوردنش دست پلیس سپردنش اینجاست که میگن داماد رفته عروس بخره
-
جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۱۲
اوردنش اوردنش دست پلیس سپردنش اینجاست که میگن داماد رفته عروس بخره
برزو 4&9
جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۲۰
خخخ لنگی نوشته محسن مسلمان زن داره و سمت این کارا نمیره! اخه لنگی جماعت ناموس حالیشه!؟ پیام صادقیان و رفیقش محسن مسلمان
ع ع ب
شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۲۵
راستی می گن یه پنگوئن با یه داف رفته دبی ، عکس انداختن کنار ساحل ؟؟ از کیسه کشا بپرسین داستان پنگوئن چیه ؟؟!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر