فهرست
دیسلایک روز: مشت آهنین بر پیکر استقلال
دیسلایک روز: مشت آهنین بر پیکر استقلال

دیسلایک روز: مشت آهنین بر پیکر استقلال

آی‌اسپورت- حسن روشن که اخیراً به عنوان رئیس آکادمی باشگاه استقلال منصوب شده بود، پس از حضور در این سمت با تصمیماتی از جمله برکناری علی سامره از سرمربیگری امیدهای باشگاه حاشیه‌هایی برای آبی‌های پایتخت ایجاد کرد. پس از این حاشیه‌ها بهرام افشارزاده اقدام به برکناری روشن و انتصاب صادق ورمزیار به جای او کرد. روشن هم پس از برکناری در مصاحبه‌هایی به مدیران باشگاه تاخت و همین مسئله باعث شد مسئولان استقلال از پیشکسوت خود شکایت کنند. در این بین معاون حقوقی استقلال در صحبت‌هایی تند گفت: «آقای روشن معمولاً مصاحبه‌های انتقادآمیز و بعضاً توهین‌آمیز نسبت به مسئولان باشگاه داشته است. چون ایشان پیشکسوت باشگاه هستند، اراده‌ای برای پیگیری مصاحبه‌های او نبوده، اما این بار روشن با مشت آهنین باشگاه استقلال روبه‌رو خواهد شد و از مراجع قضایی این مسائل را پیگیری خواهیم کرد». اینکه لحن حسن روشن در اکثر مصاحبه‌هایش تند است، بحثی نیست اما وقتی معاون حقوقی استقلال به خود اجازه بدهد به یکی از بزرگترین پیشکسوتان باشگاه استقلال که بخش مهمی از تاریخ این باشگاه را تشکیل می‌دهد با این ادبیات صحبت کند و وعده مشت آهنین به او بدهد نشان از ضعف شدید مدیریتی در استقلال دارد که باعث می‌شود این مشت‌های آهنین هویت و اعتبار استقلال را نشانه بگیرد.
 
 


کدخبر:9412
  ۸  
آی اسپورت
2016-07-22 13:15:32
نظر دهید

۸ نظر
-
جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۲۱
تیمی که مربیش وعده فروشی مثل منصوریانه از این بهتر نمیشه
روشن از ۱۰۰ تا دشمن بدتره
جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۴۵
آی اسپورت جان حساب روشن از همه پیشکسوتامون جداست پیشکسوتی مثل روشن از ۱۰۰ تا دشمن بدتره هیچکدوم از هوادارا از این روشن دل خوشی ندارن از بس بر علیه تیم مصاحبه کرده این بابا اگه پیشکسوت واقعی استقلال بود تو این چند ساله گذشته یه روز در میون بر علیه تیم مصاحبه نمیکرد و هر مربی که روی کار میومد رو با مصاحبه هاش تخریب نمیکرد روشن دقیقا نقش مایلی کلنگ لنگیا رو واسه ما تاجیا داره
-
جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۲۱
همچین پیشکسوتی از صد تا دشمن بد تره! جای مشت باید ...یر آهنین نشونش بدن شاید دست از سر استقلال برداره
-
جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۴۵
این جناب روشن حقش خیلی بیشتر از یه مشت آهنینه
-
جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۳۳
همه چیشون به همه چیشون میاد بشکه های کیسه ای خخخ
برزو 4&9
جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۲۳
استقلال مث لنگی ها مایلی کهن نداشته و نخواهد داشت. این روشن هم دو روز بره بازداشتگاه آدم میشه. علی سامره همونه که 6 تا (6تای واقعی رو عرض میکنم که فیلم و عکسشم موجوده) کرده تو پاچه ی لنگی ها. این حسن روشن قبلا به سلطان هم بی احترامی کرده بود اما شاه فرهاد جوابشو نداده بود.
-
جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵، ۲۰:۲۴
این یک دشمن بالفطره برای استقلال است.بهترین و کمترین ادبیات در مورد این طلبکار،همین مشت آهنین است،فقط امیدوارم ناک اوت و خفه هم بشود.
چی زدی برزو 4&9؟
جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵، ۲۰:۳۷
ساقی ات رو عوض کن برزو 4&9 موادش قاطی داره بد جور! علی سامره؟ 6 تای واقعی؟؟ شاه فرهاد؟؟؟ خخخخخخخخخخخخخخخخ......
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر