فهرست
بیانیه حاجی مایلی به انزلی‌چیان: افتخاری فراتر از تصور پذیرفته‌ام
بیانیه حاجی مایلی به انزلی‌چیان: افتخاری فراتر از تصور پذیرفته‌ام

بیانیه حاجی مایلی به انزلی‌چیان: افتخاری فراتر از تصور پذیرفته‌ام

آی اسپورت- بعد از هت‌تریک سرمربی‌های مستعفی ملوان، سرانجام به محمد مایلی کهن اعتماد شد تا هدایت قوهای سپید انزلی را به انزلی بگیرد. مایلی‌کهن که مدت‌ها از مرد اول بودن در نیمکت یک تیم به دور بوده، بعد از پذیرش هدایت ملوان بندرانزلی در لیگ یک بیانیه‌ای صادر کرد که در زیر می‌خوانید:

بسمه تعالیهمه ایران سرای من استپاره ای از تن میهن عزیزمان ایرانمردم شریف و مهربان گیلاناکنون که با لطف و عنایت ایزد منان ، افتخاری فراتر از تصور خود جهت خدمت پذیرفته ام ، ضمن تشکر و سپاس به درگاهش و همچنین تشکر از عزیزانی که این مسئولیت خطیر را بر عهده این حقر سرپا تقصیر نهاده اند ( اعضای محترم هیات مدیره ، مدیرعامل محترم و ریاست محترم هیئت مدیره) و با رخصت از همه پیشکسوتان ورزش استان زیبا با مردمی مهربان و مهمان دوست گیلان ( علی الخصوص پدر فوتبال گیلان استاد صالح نیا) دست نیاز به سوی تمامی مسئولین استان ، جناب استاندار محترم و همکاران گرامی شان ، نمایندگان محترم استان ، بویژه نماینده محترم انزلی ، مدیرکل محترم ورزش و جوانان ، ریاست و همکاران محترم هیات فوتبال استان ، ادارات و نهادهای مختلف شهرستان انزلی و در نهایت مردم عزیز ، سخت کوش و مهربان و مهمان نواز استان ، عاجزانه تقاضا دارم نه تنها قوی سپید گیلان ، بلکه سایر باشگاههای ریشه دار و مردمی استان را همچون سپیدرود رشت و .... همانند فرزندان خود حمایت نموده ، تا به مانند کشورهای مترقی در عرصه ورزش فوتبال از این ورزش زیبا ، دوست داشتنی ، مفرح و شادی بخش لذت برده ، تا در کنار رقابت سالم بدنبال رفاقتهای بیشتر در کشور دوست داشتنی مان ، بویژه استان گیلان این خطه از میهن عزیزمان باشیم.برادر کوچک مردم ایران – محمد مایلی کهن

کد خبر: 9401
  ۲  
آی اسپورت
2016-07-22 13:43:17
نظر دهید
۲ نظر
مهرداد
جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۰۰
از همین الان عدم صعود ملوان به لیگ برتر و هم چنین اخراج حاجی در اواسط فصل رو به هر دو تسلیت عرض می کنم. مربی ای که با چاپلوسی در مورد موضوع خرید امتیاز نفت تیم می گیره مسلما عاقبت خوشی هم نخواهد داشت. تیم هایی که برای بردن تلاش می کنن هرگز به مایلی کهن تیم نخواهند داد. این کار مسئولان ملوان به طور واضح نشون میده که امسال به قهرمانی فکر نمی کنن. مایلی کهن راه بردن رو بلد نیس. الان دور دور مربیای جوونه. یا حداقل مربیای امتحان پس داده مثل دست نشان.
-
جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۰۲
!!!! این چرا فحش نداد؟!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر