فهرست
در انتظار تولد یک ستاره: حاجی انصاری و قلبِ دفاع
در انتظار تولد یک ستاره: حاجی انصاری و قلبِ دفاع

در انتظار تولد یک ستاره: حاجی انصاری و قلبِ دفاع

آی اسپورت-  یک سال قبل درست در همین روزها، امضای قرارداد پرسپولیس با «بازیکن تستی» در یک اردوی خارجی، بهانه‌ای برای نیش و کنایه‌های هواداران تیم رقیب و ناامیدی هواداران تیمِ برانکو ایوانکوویچ بود. پرسپولیس هنوز با کابوسی به نام جناح چپ خط دفاعی دست و پنجه نرم می‌کرد و به نظر می‌رسید پرفسور همچنان اعتقادی ترک‌نشدنی به استفاده از بابک حاتمی در این بخش از زمین مسابقه دارد. کمتر کسی تصور می‌کرد خرید تستی سرخ‌ها، به سرعت جای ثابتی در ترکیب اصلی تیم به دست بیاورد. مدافع ناشناخته‌ اولین بار در هفته سوم حدود یک نیمه در فولادشهر به میدان رفت و 4 هفته بعد، اولین حضور 90 دقیقه‌ای در ترکیب پرسپولیس را در بازی حساس با تراکتورسازی در تبریز تجربه کرد. بین این مسابقه و دربی تهران، فقط 4 هفته فاصله بود اما انصاری در همین فرصت کوتاه توانست کادر فنی تیمش را برای فیکس بودن در دربی مجاب کند. در نیمه دوم مسابقه رفت فصل گذشته با استلال، انصاری غافلگیرکننده‌ترین مهره برانکو بود. بازیکنی که بارها و بارها توپ را از هافبک راست استقلال گرفت و بازی را به نفع تیمش به جریان انداخت. او که چند سال قبل به خاطر یک ماجرای عجیب درون اردویی از استقلال کنار گذاشته شده بود، حالا انگیزه‌هایش را در مقابل تیم سابق به نمایش گذاشت تا چهره محبوب هواداران پرسپولیس باشد و تا پایان فصل، فقط یک مسابقه را از دست بدهد. 
قبل از تبدیل‌شدن به یک چهره سرشناس، انصاری با مترو خودش را به تمرین پرسپولیس می‌رساند تا هر روز مسافران زیادی، از هم‌مسیر‌شدن با یکی از بازیکنان مهم آینده فوتبال ایران غافل شوند. حتی شهرت و هیاهوی درخشش در تیم پرهوادار پایتخت اما نه وضعیتِ ظاهری‌اش را تغییر داد و نه روی پست‌های خاص اینستاگرامی‌اش اثر گذاشت. انصاری که هم‌تیمی‌ها حاجی صدایش می‌زنند، در آرامش کامل تبدیل به یک بازیکن قابل اعتماد شد و استعدادش را به رخ فوتبال ایران کشید. او در فصل گذشته، پدیده تمام‌عیار پرسپولیس بود اما از حالا به بعد، قرمزها در انتظار متولد شدن یک فوق‌ستاره در ساق‌های او هستند. نقطه قوت اصلی انصاری همیشه در کارهای دفاعی بوده و به همین خاطر است که برانکو تصمیم گرفته برای فصل جدید از این بازیکن در پست دفاع میانی استفاده کند. او به عنوان زوج سیدجلال حسینی در مرکز خط دفاعی پرسپولیس، وظیفه دشواری برای پایان دادن به ضعفِ فصل گذشته دفاعی تیمش خواهد داشت. انصاری سابقه دعوت شدن به تیم ملی را هم دارد و شاید در فهرست بعدی کی‌روش، به عنوان یک دفاع وسط به تیم ملی برگردد. قلب دفاع پرسپولیس، از حالا به «بازیکن تستی» سپرده خواهد شد. به ستاره لاغراندام، جادوگر ترکه‌ای. 


کدخبر:9405
  ۷  
آی اسپورت
2016-07-22 14:33:02
نظر دهید
۷ نظر
حاجی لک لک
جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۳۵
خخخخخخ بازیکن دیپورتی و مازاد ما ستاره تیمت نباشه بلند صلوات بفرست لنگی
حمیدرضا
جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۱۹
تکنیک سرعت دقت ازهمه مهمتر اخلاق… بهتر نیست بجای ستاره های سربه هوای این دوره زمونه به یکی مثل این جوون رعنا بها داده بشه؟
-
جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۴۲
این پسر آقاست یه جنتلمن واقعی ولی یکم در مورد توانایی های فنیش اغراق کردین
بشکه کچلی بیش نیستم
جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۳۱
ینی باید بارونی کرد سر تا پای تیمی رو که همچین شاه مهره ای رو از دست داده خخ
-
جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۰۵
قدر زر، زرگر شناسد... قدر گوهر ، گوهری ...

باشگاه زنونه استقلال رو چه به کار مردانی چون انصاری ؟؟؟!!!
امثال فرناز لازم است ....
کیسه کش مافیا
جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۱۱
اخه کیسه به ما چه شما مافیا هستین و نمیذارین بازیکنای خوب پیشرفت کنن برین به مافیاتون برسین با کمیته داوران و انضباطی شاید بیشتر جواب بگیرین
عشق فقط برانکو
جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۴۵
لک لک جان همین تستی ها چهار جعلیتو با خاک یکسان کردن صلوات بعدی رو غرا تر بفرست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر