فهرست
جلسه ویژه برای ماندن وحید در استقلال: دستور از بالا!
جلسه ویژه برای ماندن وحید در استقلال: دستور از بالا!

جلسه ویژه برای ماندن وحید در استقلال: دستور از بالا!

آی اسپورت - یک سال قبل، مهدی رحمتی و وحید طالب‌لو بعد از اختلافی طولانی با هم آشتی کردند تا به تیم مظلومی در راه قهرمانی کمک کنند. آشتی اجباری که عمر طولانی نداشت و خیلی زود، اختلافات سر باز کرد. با ورود منصوریان به استقلال، طالب‌لو به لیست مازاد استقلال رفت و جایش را به حسینی داد تا رحمتی با خیال راحت، رقیبش را از سر راه بردارد. مقاومت برای فسخ قرارداد، مسیر جدایی طالب‌او را پیچیده کرده بود و با اتفاقات اخیر، شاید پایان داستان به نفع او تمام شود.

طالب‌لو از طریق یکی از دوستانش در وزارت ورزش، جلسه‌ای با عضو هیات مدیره استقلال برگزار کرده و در این جلسه، قرار شده با حل اختلافات گذشته در استقلال باقی بماند. عضو هیات مدیره نزدیک به وزارت ورزش هم با دیگر اعضا تماس گرفته و قرار شده هماهنگی با منصوریان، از طریق آن‌ها انجام شود.

مقاومت مقابل درخواست وزارت ورزش و هیات مدیره، می‌تواند برای منصوریان بهای سنگینی در روزهای آغازین حضور در استقلال داشته باشد. شاید به همین دلیل، منصوریان حاضر به ادامه این تقابل نشود و طالب‌لو در روزهای آینده به تمرینات استقلال برگردد. اتفاقی که حداقل دو بازی ابتدایی در نبود رحمتی به نفع آن‌ها تمام می‌شود اما در ادامه فصل، می‌تواند دردسرهایی شبیه فصل گذشته برای منصوریان و تیمش ایجاد کند.کد خبر: 9406
  ۱  
آی اسپورت
2016-07-22 14:54:17
نظر دهید

۱ نظر
-
جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۵۵
کچل ماهی چقدر بین خبرنگارا و نوچه هاش پخش می کنه؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر