فهرست
نگاه روز: منتظرتان هستیم آقای رضوانی!
نگاه روز: منتظرتان هستیم آقای رضوانی!

نگاه روز: منتظرتان هستیم آقای رضوانی!

آی اسپورت-  مراسم رونمایی از پیراهن‌های باشگاه سیاه‌جامگان(مشهد) با نظم و شکوه جالب توجهی در ورزشگاه ثامن برگزار شد. جواد نکونام و جناب‌خان، دو مهمان ویژه این برنامه بودند اما مهم‌تر از حضور این مهمان‌ها، حضور بانوان روی سکوهای ورزشگاه ثامن در جریان برگزاری مراسم بود تا آن‌ها برای اولین بار سهمی از صندلی‌های این استادیوم داشته باشند. این اتفاق مدتی قبل در جلسه تمرینی استقلال هم رخ داده بود و حالا می‌شود به این نتیجه رسید که جامعه فوتبال به خوبی اهمیت حضور بانوان را درک کرده و از هر فرصتی برای دعوت آن‌ها به ورزشگاه استفاده می‌کند تا حساسیت‌ها در این مورد کاهش پیدا کنند. بعد از حضور بانوان به عنوان تماشاگر در تمرین تیم علیرضا منصوریان، خبرنگار ورزشی اخبار بیست و سی بلافاصله دست به کار شد و با یه گزارش تند به این ماجرا واکنش منفی نشان داد و بار دیگر ثابت کرد که اساسا برای این بخش خبری، وجود خارجی نیمی از جمعیت جامعه معنای خاصی ندارد. حالا باید دوباره منتظر گزارش تندی از طرف این چهره تندروی رسانه‌ای باشیم که این بار حضور خانم‌ها روی سکوهای ثامن را به نقد می‌کشد و به برقراری دیوار بین بانوان و فوتبال تاکید می‌کند. به نظر می‌رسد حتی اگر مراجع تقلید نیز نظر مثبت‌شان را در این مورد اعلام کنند، باز هم روند گزارش‌های پرعقده و متحجرانه در مورد حضور بانوان در استادیوم‌ها، در تلویزیون متوقف نمی‌شود. گزارش مجریانی که بهتر است همیشه، بغض و کینه‌های شخصی‌شان را خارج از گود فوتبال نگه دارند. 


کدخبر:9405
  ۱۴  
آی اسپورت
2016-07-22 15:16:06
نظر دهید
۱۴ نظر
-
جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۱۶
واقغا رضوانی عقده ایه
محمد
جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۲۱
چهره تندرو،چهره نون به نرخ روز خور و ...مال بیشتر بهش میاد
-
جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۳۵
این رضوانی یه آشغالیه که حد نداره
-
جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۳۹
نکنه از بیست و سی انتظار دارید مجری و خبرنگار آزاداندیش بیارن
-
جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۴۱
این خودفروخته ها از یه جا خط می گیرند که این گزارش هارو تهیه کنند و به خورد ملت بدهند
محمد باقر محقق
جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۴۲
واقع بینانه این است که فضای ورزشگاه ها در فوتبال از نظر اخلاقی و آداب اجتماعی مناسب نیست
بنده به همراه پسر 8 ساله ام چندبار به تمرین پرسپولیس رفتم و متاسفانه لیدرها و تماشاگران در حضور بازیکنان و مربیان الفاظ رکیک و ناشایست را مثل نقل و نبات بکار می برند و مجبور به ترک ورزشگاه شدم . استعمال دخانیات توسط نوجوان و جوانان ، درگیری فیزیکی و لفظی و از همه بدتر فحش و ناسزا در استادیوم ها نهادینه شده
یک خانم فوتبالدوست
جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۳۷
به عنوان یک خانم اصلا محیط ورزشگاه را مناسب خانم ها نمی دونم که البته هیچ ربطی هم به حکومت و مسئولان نداره و فرهنگ خود اقایانی هست که بیشتز از بقیه سنگ رفتن خانما به ورزشگاه را میزنن.
این اقایون اول خودشون را درست کنن و بعد برای بقیه نسخه بپیژن
برزو
جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۰۰
اخه خانم ها برن ورزشگاه که چی بشه؟؟؟؟ که ببینند شیث توسط نصرتی انگشت میشه!؟ تا لنگی ها در لیگ حضور دارند نباید به خانم ها اجازه داده بشه وارد ورزشگاهها بشن.
-
جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۲۸
واقعا گزارش ضعیفی بود

شما از کجا میدونید قصد رضوانیاین نیست که بااین گزارشاش زمینه حضور خانومارو فراهم کنه


متاسفانه باشگاههای ما فقط هدفشون سوء استفاده ست از حضور بانوان
میخوان تماشاگر مرد بیشتربیاد

اینم آزاد بشه بعد از دو ماه دوباره تبش میخوابه
منصوریان و کیسه امسال هیچ گوهی نمیشن
جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵، ۲۰:۱۳
برزو گوزو انگار از پرسپولیسیا خیلی خاطرات تلخی داری!! داداش خاطره ت به انگشت و اینا مربوطه یا بدتر؟ خیلی کینه داری از پرسپولیس؛ فکر کنم قضیه بدتر از انگشت بوده!
حسین
شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۵، ۰۷:۲۸
آقا خیلی تند صحبت کردید.
امیدوارم آقایون بتونند خودشون رو کنترل کنند و از الفاظ رکیک داخل استادیوم ها استفاده نکنند.
در شرایط عادی این کار شدنیه ولی وای به روزی که تیمی عقب باشه و یک اشتباه داوری و یک خطای بی مورد سر بزنه. بایستی اون موقع کنترل دهان و رفتار رو داشته باشیم.
من نه موافقم و نه مخالف ولی همه ابعاد باید دیده بشه. اومدن بانوان داخل استادیوم ها خیلی عالیه چرا که همیشه ورزشگاهها پر خواهد بود. و از اون سمت هم آقایون رو بایستی بیشتر و بیشتر کنترل کرد.
به امید آن روز
-
شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۳۰
وقتی همه خانوادگی برن این مشکلاتی که یه عده نگرانشن کاملا رفع میشه.نگرانی اقایی که پسر 8 ساله داره و اون خانم فوتبالدوست هم بی مورده
-
دوشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۵، ۰۳:۴۹
اصولا فاصله بین فحاشی رکیک و حرف زدن معمولی توی جامعه ما از بین رفته
امید کوکبی
چهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۵، ۰۴:۰۳
رضوانی هم یه عقده ای مث برزو کیسه ای :) سخت نگیرید والو :*
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر