فهرست
اختصاصی / رو دست خوردن ویسی از دوست قلعه‌نویی: تراکتور حاج‌صفی را هایجک می‌کند؟
اختصاصی / رو دست خوردن ویسی از دوست قلعه‌نویی: تراکتور حاج‌صفی را هایجک می‌کند؟

اختصاصی / رو دست خوردن ویسی از دوست قلعه‌نویی: تراکتور حاج‌صفی را هایجک می‌کند؟

آی اسپورت - فصل پیش، هیچ سناریویی به اندازه صدرنشینی سپاهان با حاج‌صفی و سقوط آزاد بدون او، نمی‌توانست ارزش هافبک چپ پای تیم ملی را نشان دهد. حاج‌صفی به اروپا رفت تا هم سپاهان گرفتار بحران شود و هم خودش، در پست دفاع چپ نتواند به درخشش ادامه دهد. احتمال بازگشت او به ایران، باعث شد ویسی و منصوریان همزمان از او قول بگیرند به تیم دیگری نرود و جای خالی‌اش را در تیم‌شان نگه دارند. در روزهای گذشته، سپاهان بیشتر از استقلال به حاج صفی نزدیک شده اما تراکتورسازی، می‌تواند برنده نهایی این داستان باشد.

حاج‌صفی لیگ یازدهم و نیم فصل اول لیگ دوازدهم، دوران سربازی را در تراکتورسازی گذراند. لیگ یازدهم، قلعه‌نویی مربی استقلال بود و رابطه بسیار نزدیکی با او داشت. یکی از نزدیکان قلعه‌نویی هم جزو دوستان حاج‌صفی بود و این دوستی، در سال‌های آینده شایعات و داستان‌های زیادی ایجاد کرد. حالا قلعه‌نویی، به همراه افراد نزدیکش به تراکتورسازی برگشته و می‌خواهد حاج‌صفی را هم دوباره به این تیم ببرد.

فرد نزدیک به قلعه‌نویی، اخیرا تماس‌های با حاج‌صفی برقرار کرده و از او خواسته به جای سپاهان و استقلال، به تراکتورسازی برود تا تیم رویایی قلعه‌نویی با حضور حاج‌صفی و آقایی در سمت چپ کامل شود. حاج‌صفی پیش از این تماس، با سپاهان به توافق تقریبی رسیده بود اما رابطه نزدیکش با این فرد، ممکن است مسیر او را از اصفهان به تبریز عوض کند. رابطه‌ای که در این انتقال، حتی از سابقه طولانی حاج‌صفی در سپاهان هم تاثیرگذارتر است.


کد خبر: 9406
  ۸  
آی اسپورت
2016-07-22 16:55:29
نظر دهید

۸ نظر
-
جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۳۷
حاج صفی فقط باید سپاهان بازی کنه
Traxtor , GFT , Maşın
جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۳۷
حاج صفی فقط باید traxtor بازی کنه
-
جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵، ۲۰:۰۴
یاشاسین تراختور کبیر. بهترین ها آرزوی تراختور کبیر را دارند
-
جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵، ۲۰:۲۵
داداش مگه هواپیماس هایجک بشه؟
تیراختور
جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵، ۲۰:۴۷
احسان واس ماس
یاشاسین تیراختور
یاشاسین آزربایجان
رضا
جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵، ۲۳:۲۴
تراکتور به تیم بزرگ و محبوبه تو کل ایران و یه مربی بین المللی و برند داره که خودش هر بازیکنی رو به سمت تیم میکشه البته من طرفدار فولاد خوزستان هستم اما برای تراکتور آرزوی موفقیت میکنم
-
شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۵، ۰۳:۰۸
عمرا
-
يكشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵، ۲۲:۱۸
اونقدر این بالامیبرن که به هرتیمی ام بره در حد یک بازیکن درجه 3 خواهد بود،متاسفانه ظرفیتها پایینه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر