فهرست
پشت پرده حذف نام مولایی از المپیک و تصادف از زبان حسین توکلی
پشت پرده حذف نام مولایی از المپیک و تصادف از زبان حسین توکلی

پشت پرده حذف نام مولایی از المپیک و تصادف از زبان حسین توکلی

آی اسپورت- چهارشنبه سی ام تیر ماه فدراسیون وزنه برداری رسما اعلام کرد که بهادار مولایی ملی پوش وزنه برداری ایران شانس حضور در المپیک را از دست داده و نام او در میان 5 وزنه برداری که به المپیک می‌روند نیست. پس از این اتفاق بود که مولایی همراه با تعدادی از اعضای خانواده اش سوار بر خودرو شخصی شده و به سمت زادگاهش در مازندران حرکت کرد اما در مسیر، سانحه رانندگی برای این ملی پوش رخ داد و باعث شد پدر بزرگ او فوت کرده و خودش هم دچار جراحات شدیدی شده و در بیمارستان بستری شود.
حسین توکلی مربی سابق مولایی و سرمربی سابق تیم ملی، در واکنش به این ماجرا به خبرآنلاین گفت: «انتخابات ریاست هیات وزنه برداری مازندران این قدر ارزش نداشت. من سکوت کرده بودم تا تنش ایجاد نشود. ولی به خاطر این سکوت هرگز خودم را نمی بخشم و خودم را مسئول این اتفاق تلخ می دانم. اگر همان موقع حقایق را می‌گفتم، شاید امروز این قهرمان قربانی نمی‌شد. چرا مسئولین رده بالای ورزش سکوت کرده اند؟ نمی دانم، امیدوارم حداقل نمایندگان استان مازندران دلسوزانه پیگیر باشند، چراکه تمام این اتفاقات به خاطر انتخابات رئیس هیات وزنه برداری استان بود که ابتدا بنده و بعد این جوان قهرمان قربانی شرکت در این انتخابات شدیم.»
حسین توکلی در انتخابات ریاست هیات وزنه برداری مازندران به گزینه ای که مد نظر خودش بود رای داد و به گزینه مورد نظر فدراسیون رای نداد که جرقه اختلافات او با فدراسیون از همین جا زده شد و در نهایت این مربی از کادر فنی تیم ملی کنار گذاشته شد. بهادر مولایی هم در کنار توکلی، از گزینه مورد نظر فدراسیون حمایت نکرد و این شائبه به وجود آمده که خط خوردن او از تیم ملی برای اعزام به المپیک، احتمالا ارتباط به همین ماجرا داشته است.

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2016-07-22 20:37:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر