فهرست
نماینده جنجالی به میدان آمد: در حق تراکتورسازی توطئه کردند
نماینده جنجالی به میدان آمد: در حق تراکتورسازی توطئه کردند

نماینده جنجالی به میدان آمد: در حق تراکتورسازی توطئه کردند

آی اسپورت- این روزها بزرگ‌ترین چالش باشگاه تراکتورسازی پیش از آغاز مسابقات لیگ برتر، پیدا کردن زمین بازی مناسب برای میزبانی از استقلال خوزستان در هفته‌ی اول است. در آخرین اقدام تراکتوری‌ها از باشگاه گسترش فولاد درخواست ورزشگاه بنیان دیزل را داشت که با مخالفت گسترشی‌ها مواجه شد. همین مخالفت باعث شد تا نادر قاضی‌پور، نماینده جنجالی شهر ارومیه در مجلس شورای ارومیه، دوباره خبرساز شود و در این مورد توضیحاتی دهد. صحبت‌های قاضی‌پور را می‌خوانید:

«فوتبال به تماشاگرانش زنده است و تماشاگران هستند که به تیم و بازیکنان انرژی می دهند. دلیل ندارد تیم تراکتورسازی نتواند در شهر خودش بازی کند. تیم فوتبال تراکتورسازی در دیگر شهر ها هم تماشاگر دارد و فقط در شهر ما یعنی ارومیه 15 هزار تماشاگر هستند که برای تماشای مسابقات این تیم به شهرهای مختلف می روند و در اردبیل هم این تماشاگران حضور دارند و زنجان نیز تراکتوری های زیادی دارد پس این تیم در هر کدام از این شهر ها بازی کند تماشاگران کنارش خواهند بود اما بحث این است که چرا نباید در شهر خودش بازی کند؟

متاسفانه به نظر می رسد که برخی می خواهند علیه تراکتورسازی توطئه کنند تا این تیم از تماشاگرانش دور شود. اینها نباید مانع طرفداران اصیل تراکتورسازی شوند.من از فردا پیگیر این موضوع می شوم که چرا در تبریز به تراکتورسازی زمین برای برگزاری بازی هایش نمی دهند. مدیر کل ورزش و جوانان استان باید توضیح بدهند و به نظر می رسد عده ای در وزارت ورزش در این موضوع دست دارند. چطور آقایان می توانند مسابقه را بدون تماشاگر برگزار کنند و یا دستور بدهند نمایندگان مجلس را به پاویون ورزشگاه راه ندهند اما نمی توانند برای تراکتورسازی زمین مسابقه پیدا کنند. بنده اقای زنوزی را می شناسم و می دانم همه زندگی خود را وقف تبریز کرده است و ایشان چنین تصمیمی نمی گیرد ولی به نظر می رسد که عده ای به ایشان خط می دهند. یادمان نرود که گسترش فولاد وقتی پیشرفت می کند که یک تراکتورسازی پرقدرت در کنارش باشد.»

کد خبر: 9401
  ۱۶  
آی اسپورت
2016-07-22 22:10:51
نظر دهید

۱۶ نظر
-
جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵، ۲۲:۲۷
به نظرم حرفاش کاملا منطقیه چرا نباید به تراکتور تو شهر خودش یه زمین بدن ؟ این از مسئولای استانی که همیشه پز تراکتور رو میدن درخواست زیادیه ؟
-
جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵، ۲۲:۲۸
آقا این ورزشگاه آزادی رو بدین به تبریز ببینیم دیگه چیزی نمیخوان خخخخ
بهرام
جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵، ۲۳:۴۰
ورزشگاه تراکتور که تا هفته 5 نهایت آماده میشه. تو این مدت نهایت 2 تا بازی تراکتور میزبان هست. یعنی برای این دو بازی تو تبریز زمین نیست؟ یعنی برای دو بازی گسترش نمیتونه زمینش رو به تراکتور بده؟
چرا توباغشمال برگزار نمیشه این دو بازی؟ اون زمانی که روحانی اومد و مردم برای اتسقبال رفتن و بیش از گنجایش ورزشگاه هم رفتن خبری از این مساله نبود که ورزشگاه نا ایمن هست الان فکر ایمنش افتادن؟
-
جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵، ۲۳:۴۳
یاشاسین تراختور کبیر. واقعا از آقای زنوزی بعید بود این حرکت
-
جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵، ۲۳:۴۸
این ورزشگاه آزادی برای شما تهرانی های بی اصل و نسب !!!
-
جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵، ۲۳:۵۹
آقا بهرام وقتی رئیس جمهور میاد سکوها ایمن میشه ولی تا تراختور کبیر ما خواست بازیهاشو اونجا برگزار کنه سکوها فرسوده شدند! دفعه بعد که رئیس جمهور اومد دوست دارم ببینم بازم اونجا فرسوده هست یا نه!
گجیل اوشاغی
شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۵، ۰۱:۱۸
ستارخان باقرخان نادرخان ...یاشاسێن ازربایجان
-
شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۵، ۰۶:۳۸
بابا بی خیال چرا شما ازهمه طلبکار هستید
امیر تبریز اوغلی ضد نگ و کیسه
شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۵، ۰۷:۱۵
خداییش مثل محمود احمدی نژاد از کسی ترس نداره.. یاشاسن... میگن باغشمال سازه ش محکم نیست...چرا برای استقبال از رییس جمهور محکم هست.. تا کی میخان دشمنی با تراختور کنن
-
شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۰۴
وقتی نماینده مجلس ترک ها همچین آدمی باشه ببین مردم عادیشون چی هستن
خراب مورینیو
شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۰۲
به نظرم تبریزی ها به دلیل قرار گرفتن توی مسیر ترانزیت به ترکیه و فروش اجناس ترک یه مقدار وضعشون خوب شده و فکر میکنن چون یه مقداری پول دارند میتونن پایتخت رو به تبریز منتقل کنن !!! تبریز و آذربایجان خونشون مگه رنگین تر از سیستان بلوچستانی ها و کرمانشاهی ها و خوزستانی ها و خراسانی ها و ایلامی ها و انزلی چی ها و هرمزگانی ها هست که اینقدر ادعا دارند ؟؟ جنبه هم خوب چیزیه واللللاه !! ... به قول شاعر : یارب مباد که گدا معتبر شود والله که از خدا بی خبر شود !! همین که قاضی پور نماینده اوناس به اندازه کافی گویای همه چیز هست !!!!
مشروح
شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۳۲
هر چیزی ازدید این آقا توطئست! ایشون نماینده مجلس از شهر ارومیه هست ولی تو قانونگذاریها ایشون برای کل ایرانه ولی فقط خودشو خلاصه کرده در استانش!
بهرام
شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۳۸
آقای نام و نام خانوادگی نماینده ما کسانی مثل اعلمی هستن که رد صلاحیت شدن. تو فکر میکنی هر کسی نماینده ما هست نماینده ما هست؟ نخیر عزیزم. مردم به کسایی رای میدن که تایید شدن و مطمئن باش از میان ترک ها کسایی تایید نمیشن که به سمت مردم ترک و عقایدشون باشن.
پس حتما امثالی مثل رسایی هم نماینده فارس هاست؟ یا مثل قدوسی که ان پی تی رو ام پی تی میگه خخخخ چه ربطی داره عزیز من . تو هر قضری هر جور نماینده ای هست. یکی هست مثل همین آقا یکی هم هست مثل دکتر پزشکیان نماینده تبریز.
برزو 4&9
شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۴۷
تازه این جماعت به داشتن همچین نماینده ای افتخار هم میکنند! کامنت ها رو بخونید! خخخ
-
شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۳۶
بنده خداراست میگه چراتراکتورنبایدتوشهرخودش بازی کنه
اصلاچراموقع ساخت وزرشگاه کسی نظارت نکرده که ایمن ساخته بشه مگه پول مملکت علف خرسه که ایطوری هدرمیدنتواین دنیاچی پاکه،که عوتبالش پاک باسه
elhan
چهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۵۳
آقای خراب مورینیو تبریزیا هیچوقت فکر نمیکنن که خونشون از هیچیک از این اقوام دیگه رنگینتره,برعکس مشکل ما با کسانی هست که فکر میکنن همه ایران خلاصه شده تو تهران.و فقط تهرانی آدم محسوب میشه,چرا باید روز به روز تجمل و کاخ نشینی تو تهران گسترش پیدا کنه و روستایی که تو استان هرمزگان خودش گاز داره,فقیرترین روستای ایران باشه.متاسفانه در بین همه قومیتهایی که در ایران هستند هیچ کدوم نمیتونن به حقشون برسن و این یک بدبختی بزرگه.ایران برای همه ماست نه برای یه عده خاص که بخوان از هر وسیله ملی برای اهداف شخصی خودشون استفاده کنن.به امید روزی که همه ایرانی ها مثل برادر در رفاه و آرامش و صلح زندگی کنن و...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر