فهرست
جرارد: باید برابر نورویچ مانند فینال لیگ قهرمانان سال 2005 بازی کنیم
جرارد: باید برابر نورویچ مانند فینال لیگ قهرمانان سال 2005 بازی کنیم

جرارد: باید برابر نورویچ مانند فینال لیگ قهرمانان سال 2005 بازی کنیم

آی اسپورت - استیون جرارد تاکید دارد تیم لیورپول باید به همان شیوه ای که در فینال رقابت های لیگ قهرمانان سال 2005 برابر آث میلان بازی کرد و توانست باخت 0-3 را جبران کند، برابر نورویچ سیتی به میدان برود.

شاگردان برندن راجرز باید در حالی به مصاف نورویچ سیتی بروند که در یازده بازی اخیرشان پیروز شده اند و این پیروزی ها آن ها را بیش از پیش به یک قهرمانی در رقابت های لیگ برتر پس از 24 سال نزدیک کرده است.

لیورپول در این بازی از نورویچ قوی تر است اما جرارد اعتقاد دارد لیورپول باید مانند بازی تیمش در فینال استانبول به میدان برود تا بتواند در برابر نورویچ سیتی پیروز شود.

او به خبرنگاران گفت:«وقتی به پایان فصل نزدیک می شویم هر بازی برای ما سخت تر و بزرگ تر می شود.»

«بازی برابر منچستر سیتی همیه دشوار بوده است چرا که در سال های اخیر آن ها همیشه در کورس قهرمانی بوده اند. اما حالا این نورویچ سیتی است که برای ما مانند منچسترسیتی شده است.»

«باید همانطور که در بازی برابر میلان در فینال استانبول بازی کردیم، با نورویچ سیتی بازی کنیم. فوتبال همین است. ما باید فارغ از این که حریفمان کیست بهترین بازی را انجام دهیم. باید با آن ها مثل بهترین تیم دنیا رفتار کنیم.»

وی در مورد روند پیروزی های تیمش گفت:«ما عالی بازی کرده ایم ولی هنوز به هیچ چیز نرسیده ایم. اگر 13 بازی پیاپی برنده شویم و آخری را ببازیم هیچ چیز به دست نیاورده ایم. باید فراموش کنیم در کجا قرار داریم و چه کاری انجام داده ایم. باید فقط روی بازی با نورویچ تمرکز کنیم. باید طوری برابر نورویچ بازی کنیم که گویا آخرین بازی دوران حرفه ای ماست.»

     
آی اسپورت
2014-04-15 12:33:38
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر