فهرست
برانکو: دلیلی ندارد که از طارمی ناراحت باشم / با کیروش قهر نیستم
برانکو: دلیلی ندارد که از طارمی ناراحت باشم / با کیروش قهر نیستم

برانکو: دلیلی ندارد که از طارمی ناراحت باشم / با کیروش قهر نیستم

آی اسپورت- برانکو ایوانکوویچ در گفتگو با خبر سراسری شبکه اول درباره آمادگی تیم پرسپولیس برای فصل جدید لیگ برتر صحبت کرد که در ادامه صحبت‌هایش را می‌خوانید.

*از تمرینات آماده سازی که داشتیم خیلی راضی هستیم. فهرست بازیکنان تیم را بستیم و طبیعی است برخی بازیکنان دیرتر به ترکیب ملحق شده اند و طی روزهای آتی وضعیت این بازیکنان که شامل دو بازیکن اوکراینی و مهدی طارمی است را هم تثبیت خواهیم کرد. اردوی خوبی در اوکراین داشتیم و همین طور از تمریناتی که در تهران داشتیم بسیار راضی هستم. همه بازیکنان سالم هستند و بی صبرانه منتظر اولین بازی با سایپا هستیم.

* ما در اوکراین شرایطی بسیار عالی داشتیم. هتل خیلی خوبی بود، تمرینات خود را در کمپ تیم دیناموکیف انجام دادیم که 8 زمین داشت و 4 بازی بسیار خوب تدارکاتی برگزار کردیم و تمام برنامه ای که پیش بینی کرده بودیم را به اجرا گذاشتیم.

* ما در حال حاضر 13 بازیکن جدید گرفته ایم و اگر ماهینی را هم حساب کنیم که بازیکن خودمان بوده 14 بازیکن جدید به تیم ما اضافه شده و مقداری زمان لازم است تا همه بازیکنان با هم هماهنگ شوند. با این وجود اینها بازیکنان باتجربه و باکیفیتی هستند و فکر می کنم خیلی زود به ترکیب تیم ملحق شوند.

* دلیلی وجود ندارد که از طارمی ناراحت باشم. ایشان طبق قراردادش اجازه داشت به ترکیه برود، رامین رضاییان هم چنین شرایطی داشت. شاید آنها این طور ارزیابی کردند که ادامه کار در ترکیه برایشان بهتر باشد. اما مهدی طارمی متوجه شد این طور نبوده که فکر می کند و به تیم برگشت. ایشان آقای گل فصل قبل فوتبال ایران است و بازیکن ماست و واضح است که انتظار داریم امسال هم برای ما مفید باشد. ما جایی دچار ضرر شدیم که ایشان 2 ماه از تمرینات دور بود اما مطمئن هستم به زودی آماده می شود و به خدمت تیم درمی آید.

* دو بازیکن از اوکراین هفته پیش گرفتیم که انتظار داریم کمک زیادی به ما کنند. اینها بازیکنان باتجربه ای هستند که در لیگ های بسیار قوی و تیم های بسیار خوب بازی کرده اند و فکر می کنم نیروی تقویتی خیلی خوبی برای ما باشند. آنتونی گولتس هم به همین ترتیب از مولداوی به تیم ما اضافه شده و طبیعی است که زمان لازم است تا با تیم اصلی ما هماهنگ شوند.*در حال حاضر لیست بازیکنان ما با 4 بازیکن خارجی و 18 بازیکن بالای 23 سال پر شده و تنها چند جای خالی برای بازیکنان زیر 23 سال داریم و با 25 بازیکن لیست خود را بسته ایم.

* ما از نقش قهرمانی فرار نمی کنیم و پرسپولیس همیشه باید گزینه قهرمانی باشد. این وظیفه باشگاه به خاطر بزرگی اش است و وظیفه ما نسبت به هواداران پرشورمان است. ما انتظار داریم نسبت به سال گذشته مطمئن تر و باکیفیت تر بازی ها را ببریم.

* قول نمی دهم اما قطعا تمام تلاشمان را می کنیم و می جنگیم برای قهرمانی و با اقتدار قهرمان می شویم.

*من اصلاً عادت ندارم با کسی قهر باشم. اینجا آمده ام تا دانش و تجربه خودم را در اختیار پرسپولیس و فوتبال ایران و همین طور تیم ملی قرار دهم و از منافع باشگاهم حمایت کنم.


کدخبر: 9407
  ۷  
آی اسپورت
2016-07-22 22:13:29
نظر دهید

۷ نظر
-
جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵، ۲۲:۲۸
یک مرد داقعی
-
جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵، ۲۲:۲۹
قهر نیست فقط میخواد پاچه کیروش رو بگیره
ابراهیم محمدی
جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵، ۲۲:۵۶
جنتلمن واقعی یعنی برانکو.موندم به چه چیزاین کیروش دل خوش کردیم ادمی بسیارمغروروخودرای کاش برانکوسرمربی تیم ملی کشورمون بودکسی که علاوه بردانش فنی به فوتبالیهامملکتمون احترام میذاره وایران وایرانیهارابخش ازوجودش میدونه
لنگیه بی رگ
جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵، ۲۳:۰۸
آره بابا لنگی جماعت بی غیرت ترو سیب زمینی تر از این حرفاس که بخواد از دست بازیکنی که اینجوری حرمت نداشته باشگاهشونو زیر پا گذاشت له کرد ناراحت بشه
-
جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵، ۲۳:۱۵
درود بر برانکو
امیرحسین امیرحسام
جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵، ۲۳:۴۱
چطوروقتی مجیدی دو بار اونم وسط فصل بخاطرپولقرارداشوفسخ کرد رفت تیمای عربی بازبرگشت براتون بازی کرد وشد اسطورتون کیسه بیرگ نبود حاباکه طارمی رفت بدون اینکه بازی کنه پرسپولیسیاشدن بی رگ؟امسال چهارتاگل دیگه که بتون زدمعلوم میشه بیرگ کیه
-
شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۵، ۰۰:۰۲
کیسه کش زیاد زر بزنی می گم تیام وق بزنه ها
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر