فهرست
روزنامه پیروزی: راز بازگشت طارمی را می‌دانیم اما نمی‌گوییم!
روزنامه پیروزی: راز بازگشت طارمی را می‌دانیم اما نمی‌گوییم!

روزنامه پیروزی: راز بازگشت طارمی را می‌دانیم اما نمی‌گوییم!

آی اسپورت - مهدی طارمی در حالی که به ترکیه رفته بود و با ریزه اسپور هم قرارداد امضا کرد در نهایت به پرسپولیس برگشت و حالا قرمزها هم می گویند که او به راحتی می تواند از همان هفته اول بازی کند. طبعا اینکه بازیکنی با تیمی خارجی قرارداد ببندد و بعد به تهران برگردد و لباس تیم سابقش را بپوشد زیاد باور پذیر نیست و خیلی ها منتظر شکایت سفت و سخت ریزه اسپور از طارمی و پرسپولیس هستند. با این حال مدیران باشگاه و مدیربرنامه های ایرانی طارمی با قطعیت می گویند که هیچ خطری باشگاه و حتی شخص طارمی را تهدید نمی کند.
 
روزنامه پیروزی در گزارشی مدعی شده که به راز بازگشت طارمی پی برده ولی به خاطر اصرار مدیربرنامه های این بازیکن نمی تواند آن را بازگو کند اما به هواداران پرسپولیس اطمینان داده که هیچ خطری طارمی و باشگاه را تهدید نمی کند. در این خصوص بحث های مختلفی از گذشته تا امروز مطرح شده؛ اینکه طارمی فروردین ماه قراردادی با پرسپولیس امضا کرده که به استناد آن می تواند برای پرسپولیس بازی کند، یا اینکه ترکیه امنیت ندارد و بازیکنان می توانند به این مورد نیز برای ترک تیم خود اشاره کنند.
 
بحث دیگر این است که در عکس های منتشر شده در خصوص عقد قرارداد طارمی اثری از مدیران باشگاه دیده نمی شود و اصولا این قرارداد به نظر زیاد رسمی نمی رسد. از دیگر بحث های مطرح شده این است که بندی در قرارداد طارمی بوده که تا زمانی مشخص باید مبلغی به حساب او واریز می شده و نشده و به همین دلیل در اقدامی مشابه کاری که رضاییان کرد، تیمش را دور زد و به تهران برگشت! تازه ترین بحث نیز این است که ریزه اسپور باید به فیفا شکایت کند و تا زمانی که فیفا بخواهد رای خود را صادر کند این بازیکن می توانند برای تیم پرسپولیس بازی کند و شاید پروسه شکایت ریزه اسپور و صدور رای فیفا بیش از یک سال به طور بیانجامد و در نهایت هم ممکن است جریمه ای نقدی شامل حال طارمی شود.
 
در هر حال شواهد نشان می دهد که خیال قرمزها از قانونی بودن حضور طارمی در این تیم راحت است. آنها برای محکم کاری از سازمان لیگ هم در مورد طارمی استعلام گرفتند و متوجه شدند برانکو ایوانکوویچ مشکلی برای بازی دادن این بازیکن ندارد. البته معلوم نیست مرد کروات در بازی با سایپا از طارمی در ترکیب اصلی تیمش استفاده کند چرا که معتقد است این بازیکن بوشهری هنوز برای 90 دقیقه بازی در آمادگی صد در صدی به سر نمی برد.

کد خبر:9402
  ۲  
آی اسپورت
2016-07-23 10:12:02
نظر دهید

۲ نظر
خراب مورینیو
شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۱۱
رازی بازگشتی در کار نیست ! راز بازگشت اینه که مافیاهایی که همیشه برای پاکر کردن پول شویی هاشون میان اسپانسر این تیم میشن بالاخره هر چی باشه آبرو دارن و اگر اینکارو نکنن که هوادارا قبولشون ندارن و مجبورن بروند توی محیط های دیگه ای که خطر دستگیری و دادگاهش زیاده تا ورزش !!!
-
شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۰۵
برگشته که خواب روازچشم استقلالیهابگیره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر