فهرست

پیشنهاد 100 میلیاردی هدایتی برای خرید پرسپولیس

آی اسپورت -  حسین هدایتی عضو سابق هیات مدیره باشگاه پرسپولیس درباره خرید این باشگاه به ایسنا گفت: در مورد پرسپولیس بارها با دولت و همین طور آقای خادم جلسه برگزار کردیم و گروه ما اعلام کرد 55 درصد سهام باشگاه را به ما واگذار کنید و ما هم در قبال 55 درصد سهام، 100 درصد هزینه‌های باشگاه را عهده دار می شویم. آنها گفتند شاید شما نتوانستید به تعهدات خود عمل کنید، اما ما گفتیم 4 سال هم ضمانت نامه بانکی ارائه می‌دهیم. ضمن این که برای خرید باشگاه پیشنهاد مبلغ 100 میلیارد تومان دادیم و اعلام کردیم مزایده‌ای برگزار کنید تا هر کسی که مبلغ بیشتری نسبت به مبلغ پیشنهادی ما داد، باشگاه را به آنها واگذار کنید.

وی خاطرنشان کرد: بعد از این که پیشنهاد خرید را نپذیرفتند، ما پیشنهاد اجاره را ارائه کردیم. اما در نهایت به این نتیجه‌ رسیدیم که قصد واگذاری باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس را ندارند. البته نگاه مجلس شورای اسلامی این است که این باشگاه‌ها باید واگذار شوند.

هدایتی همچنین ادامه داد: وقتی به این نتیجه‌ رسیدیم که دولت قصد واگذاری این باشگاه‌ها را ندارد، گفتیم پس باشگاه را 4 ساله و به صورت " پیمان مدیریت" در اختیار ما قرار دهید. ما هم هفت نفر هیات مدیره معرفی می‌کنیم و تمام هزینه‌های باشگاه را عهده دار می شویم. به ما اعلام کردند هزینه سالانه باشگاه 27 میلیارد تومان می‌شود و ما هم گفتیم که این مبلغ را پرداخت می‌کنیم اما درآمدهای باشگاه برای ما باشد. در نهایت مقرر شد ضمانت نامه بانکی هم ارائه کنیم که ما هم این کار را انجام دادیم. اما وقتی خواستیم قرارداد منعقد کنیم به ما گفتند که اعضای هیات مدیره و همین طور مدیرعامل را ما انتخاب می‌کنیم. این چه نوع واگذاری است؟ هیات مدیره را شما انتخاب کنید، مدیرعامل را شما انتخاب کنید، من هم فقط هزینه کنم؟! بفرمایید ما مدیر مالی می‌خواهیم! پیمان مدیریت هم به نتیجه‌ نرسید و مجلس هم اجازه نمی‌دهد وزارت ورزش و جوانان هزینه‌ای برای اداره این باشگاه‌ انجام دهد.

وی اظهار کرد: شما که این باشگاه‌ها را واگذار نمی‌کنید، به باشگاه‌ها هم نمی‌توانید پول بدهید، حال می دانید چه تنش‌هایی در جامعه ایجاد می‌شود؟! می دانید چرا این اتفاق رخ می‌

     
آی اسپورت
2014-04-15 12:50:13
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر