فهرست
آمار: آلردایس به روایتِ اعداد
آمار: آلردایس به روایتِ اعداد

آمار: آلردایس به روایتِ اعداد

 
7: تعدادِ تیم‌هایِ انگلیسی که آلردایس سرمربی‌شان بوده است، بلکپول، ناتس کانتی، بولتون، نیوکاسل، بلکبرن، وستهم و ساندرلند
 
467: تعدادِ بازی‌هایی که آلردایس رویِ نیمکتِ تیم‌هایِ لیگِ برتری نشسته است. از این منظر بینِ مربیانِ انگلیسی تنها هری ردنپ آماری بالاتر از آلردایس دارد.
 
3: صعود به دسته‌هایِ بالاتر، با ناتس کانتی (دسته دوم)، و بولتون و وستهم (لیگِ برتر).
 
6: بالاترین رتبه‌یِ بولتون به رهبریِ آلردایس که برایِ این تیم اولین حضورش در اروپا را به همراه داشت. بولتون در فصلِ 2006-2005 از گروهی که بشیکتاش، زنیت و سویا (قهرمانِ نهاییِ جام) رقبایش بودند به دورِ حذفیِ جامِ یوفا صعود کرد، جایی که مغلوبِ مارسی شد.
 
24: تعداد بازی‌هایی که آلردایس مربیِ نیوکاسل بود. این کوتاه‌ترین دورانِ او در یک تیم بود. نیوکاسلِ آلردایس از 11 بازیِ اولِ خودش شش پیروزی به دست آورد، اما در ادامه و تا اخراجش در ژانویه تنها دو بازی را برد.
 
7: تعدادِ امتیازاتی که ساندرلند تا منطقه‌یِ امنِ جدولِ لیگِ برتر در آغازِ ژانویه‌یِ 2016 فاصله داشت. آلردایس با وجودِ این شرایطِ سخت با تنها یک شکست در 11 بازیِ آخرش، ساندرلند را نجات داد.
 
19: قرنی که ژوزه مورینیو ادعا کرد فوتبالِ آلردایس به آن تعلق دارد! این جمله‌یِ تاریخیِ مورینیو بعد از تساویِ بدونِ گلِ وستهم و چلسی در استمفورد بریج، در سالِ 2014 بیان شد.
 
 
     
آی اسپورت
2016-07-23 11:43:16
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر