فهرست
تصویر پوگبا از  سرصفحه «توئیتر» باشگاه یوونتوس برداشته شد
تصویر پوگبا از سرصفحه «توئیتر» باشگاه یوونتوس برداشته شد

تصویر پوگبا از سرصفحه «توئیتر» باشگاه یوونتوس برداشته شد

آی اسپورت - با حرکتی که باشگاه یوونتوس کرد جدایی پل پوگبا از این تیم و پیوستنش به منچستر یونایتد دیگر قطعی به‌نظر می‌رسد. باشگاه یوونتوس تصویری از بازیکنانش را در سرصفحه حساب کاربری‌اش در شبکه اجتماعی «توئیتر» قرار داده که در آن خبری از پل پوگبا نیست و این یعنی هافبک فرانسوی بانوی پسر به‌زودی از این تیم جدا می‌شود، چرا که وقتی تیمی بازیکنی همچون پوگبا داشته باشد، غیرممکن است تصویر او را در سرصفحه سایت و حساب‌های کاربری رسمی خود در شبکه‌‎های اجتماعی قرار ندهد.

باشگاه منچستریونایتد به‌شدت خواهان جذب هافبک پیشین خود است و خبرها حکایت از آن دارد که پرافتخارترین باشگاه انگلیسی با یوونتوس بر سر انتقال پوگبا به اولدترافورد به توافق رسیده است. طبق گزارش‌ها قرارداد هافبک فرانسوی بانوی پیر با شیاطین سرخ پنج ساله به ارزش 105 میلیون پوند است و او در من‌یونایتد دستمزد هفتگی 220 هزار پوندی خواهد داشت.

هفته گذشته بود که آرایشگر مخصوص پوگبا در شبکه اجتماعی «اینستاگرام» پیوستن این بازیکن را به شیاطین سرخ تأیید کرد. او عکسی از خود که در حال اصلاح موی سر پوگباست، منتشر کرد و زیر آن نوشت: «تغییر مدل موی جدید پوگبا برای باشگاه جدیدش، منچستریونایتد». البته آرایشگر هافبک بانوی پیر بعداً این پست را از حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی «اینستاگرام» حذف کرد.
پوگبا بین سال‌های 2009 تا 2012 در منچستریونایتد تحت‌ِهدایت سرالکس فرگوسن عضویت داشت، اما سرمربی اسطوره‌ای شیاطین سرخ خیلی به او اعتقاد نداشت.


کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-07-23 11:57:38
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر