فهرست
آتیلا: صحبت از مشکلات بهانه است/ سیستم استقلال باید فرمت شود!
آتیلا: صحبت از مشکلات بهانه است/ سیستم استقلال باید فرمت شود!

آتیلا: صحبت از مشکلات بهانه است/ سیستم استقلال باید فرمت شود!

آی اسپورت- فرزند مرحوم ناصر حجازی انتقادات تندی را به تیم کنونی استقلال دارد.

آتیلا حجازی در گفت و گو با آی اسپورت، درباره ناکامی های اخیر استقلال اظهار داشت: استقلال در ابتدای فصل یک تیم کامل بود و بهانه‌هایی که برای توجیه ناکامی پایان فصل بیان می‌شود، بی‌پایه و اساس است. مشکلات مالی که من آن‌طور که یادم می‌آید پدرم نیز تعریف می‌کرد و می‌گفت که زمان آنها نیز وجود داشته و در طول این سال‌ها شاهد آن بوده‌ایم، پس چیز جدیدی نیست. جدایی بازیکنان نیز شکستی برای کادرفنی و مدیریت باشگاه بود. فرهاد مجیدی که اکثرا به‌عنوان یار ذخیره وارد میدان می‌شد، پس نمی‌توان از او به‌عنوان ستون تیم قلعه‌نوعی نام برد. نکونام را نیز خود دوستان نخواستند و قرارداد منتظری هم که معلوم نیست چطور بسته شده بود که به راحتی توانست استقلال را رها کند و برود. اگر این استقلال با بازی که ارایه می‌داد، قهرمان می‌شد. به نظرم نتایج امسال استقلال یک شکست برای فوتبال ایران بود. 

وی در توضیح دلایل ناکامی استقلال تاکید کرد: به نظرم یکی از دلایل اصلی که امسال استقلال نتیجه ضعیفی گرفت، خریدهای بد نیم‌فصل بود که به جای تقویت تیم، استقلال را تضعیف کرد. باید این تیم برای فصل آینده با کنار گذاشتن ۱۶، ۱۷ بازیکن فعلی کاملا سیستمش فرمت شود و نفسی تازه به آن تزریق شود. باید تغییرات زیادی در تیم به وجود آید.

حجازی درباره بازی فردای استقلال مقابل الشباب افزود: الشباب خیلی تیم خوبی است. امیدوارم بازیکنان استقلال خودشان باشند و بتوانند با دست پر برگردند. من امیدوارم استقلال به دور بعدی صعود کند اما چنین امری زیاد دور از دسترس نیست.

     
آی اسپورت
2014-04-15 13:01:22
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر