فهرست
برانکو: باز هم از علی کریمی متشکرم
برانکو: باز هم از علی کریمی متشکرم

برانکو: باز هم از علی کریمی متشکرم

آی اسپورت- سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس این را که مهاجم تیمش به عنوان بهترین بازیکن پانزدهمین دوره لیگ برتر انتخاب شود، عجیب ندانست. برانکو ایوانکوویچ بعد از حضور در باشگاه پرسپولیس و برگزاری نشستی با علی‌اکبر طاهری در جمع خبرنگاران صحبت‌هایی را مطرح کرد که می‌خوانید:

× اگر طارمی به‌عنوان بهترین بازیکن فصل گذشته لیگ برتر انتخاب شود، چندان عجیب نیست.

× مشکل گولچ به‌زودی از سوی باشگاه حل خواهد شد، اما شاید این مسئله زمان‌بر باشد.

× سایپا از مربی برخوردار است که با دو تیم مختلف به قهرمانی در لیگ برتر رسیده است. اصلاً نیاز نیست که من بخواهم در مورد افتخارات حسین فرکی صحبت کنم. مطمئناً فرکی به هر تیمی که برود موفق خواهد شد و حس رقابت را میان شاگردانش ایجاد می‌کند. من با فرکی رفاقت خیلی خوبی دارم، اما هر یک از ما برای باشگاه خودمان تلاش می‌کنیم.
× من در تعریف‌هایم در مورد هیچ‌کس زیاده‌روی نمی‌کنم. امثال پروین، مهدوی‌کیا، هاشمیان و علی کریمی از استعدادهای ناب ایران و آسیا بودند. اگر کریمی مصدوم نمی‌شد قطعاً در جام جهانی خیلی بهتر عمل می‌کرد. متأسفانه خیلی از استعدادهای او شکوفا نشد و به سرانجام نرسید. من سالگرد خداحافظی کریمی از فوتبال را به وی تبریک می‌گویم و بابت تمام خدمتی که این بازیکن به فوتبال ایران و جهان عرضه کرد، از وی متشکرم.

× ما برای بالا بردن کیفیت هر بازیکنی تمرینات اختصاصی می‌گذاریم. به‌هر صورت بازیکن هرچه قدر بیشتر تمرین کند کیفیتش بالاتر خواهد رفت و این شامل همه بازیکنان می‌شود. هدف ما این است که روزبه‌روز بر کیفیت بازیکنان و تیم‌مان افزوده و به تیمی ایده‌آل تبدیل شویم.

× ما اینجا هستیم که بهترین باشیم و برای قهرمانی بجنگیم. ما فصل پیش از هر نظر شایستگی قهرمانی را داشتیم و برای فصل پیش‌رو نیز همه هدف‌مان این است که بتوانیم قهرمان شویم.


کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2016-07-23 13:22:51
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر